Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a világ egyik legnagyobb igazságtalansága az, hogy a férfiaknak különböző a péniszmérete?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az 1 cm-es különbségre gondolok, de vannak nagyobb különbségek is, pl. 5 cm differencia már eléggé érződik. Csak én tartom igazságtalannak?
2022. febr. 20. 17:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Be tudnád esetleg linkelni a kérdést? Elkezdett érdekelni engem is.
2022. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Hát 18-as...én annyit szeretnék írni erre, hogy semmi sem jó, mindig van "de" és mindig van valami.

Szerintem próbálkozz rövid hüvelyű nőknél, ott elfogadható kellene lennie a meretednek.

2022. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem próbálkozz rövid hüvelyű nőknél"

Van valami különleges ismertetőjegyük, ami segít megkülönböztetni őket a többiektől? (Ezt nőként kérdezem, csak mert még én sem ismerem a saját hüvelyem belső hosszát, nemhogy meg tudjam mondani egy rám pályázó rövid péniszű férfinak.)

2022. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
25%

Elvileg a nőgyógyászati leleten rajta van ez az adat. Jó én nem azt mondom, hogy az ismerkedés első napján egyből kérje a pasi a paksametat, de jobb előbb mint utóbb raterni erre.

Én is eléggé jól beletenyereltem a nyári napon rohado disznoszarba. Első csaj, felvonultattam a gárdát érte...rózsák, bonbonok, vacsorák...rózsával meg bonbonnal vártam a randikon :D én rózsával :DD rózsával :DDDDD istenem mekkora ratyi voltam. Aztán első szex után letilltott egy olyan üzenettel, hogy "ne gyere többé, kicsi a farkad". Én onnantól lettem megrögzött farok mániás, mérem különböző eszközökkel, tolomero, centi, lézeres merovel...mindennel, az összes eddigi nőmnek tudtam a volt pasija farokmeretet, sőt láttam is őket, mert nőnek kiadva magam képeket kértem tőlük facen. Szóval eléggé betudja tekerni magát a pasi ezzel a témával.

Elvileg annak a nőnek akinek rövidebb a hüvelye akkor az elvileg a kisebb fszt is jobban tudja érezni.

2022. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
14 centi az enyém is, és a kis farkam miatt nem szakított velem senki. Jól ujjazok és nyalok hozzá!
2022. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Mert a 14 az átlagos
2022. febr. 23. 21:37
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati leleten nincs rajta hogy kinek milyen a punci mérete:D ha rá is írjak hogy tag vagina, az nem azt jelenti hogy akkora mint az ólajtó, hanem így írják rá ha valaki már nem szűz.
2022. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#27

Szerintem itt, gyk-n azt hiszik, még az is rajta van a leleten, hogy baba vagy saláta.

2022. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
48%
Akkor valaki aki ért hozzá, leirna, hogy honnan lehet megtudni?
2022. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Pl. onnan, hogy szexelsz a nővel.
2022. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!