Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha engem izgatna más férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem izgatna más férfiakkal is lefeküdni, de a pasim ilyenre nem nyitott és inkább elítélő, akkor már nem lesz ugyanolyan a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Bevallottam neki, hogy engem izgat ez és nem jól reagált. Először csak annyit mondott, hogy nem tetszene neki. Később már azt is, hogy nem érti az ilyen lányokat, csak okot keresnek a megcsalásra. (Én mondtam neki, hogy csak az ő engedélyével lett volna) Még később már gyanúsítgatott, hogy megcsaltam és elkezdett kérdezősködni minden férfi ismerősünkről...

Ha ennyire zokon vette, hogy elmondtam neki csak annyit, hogy izgatna, akkor sose lesz már a régi a kapcsolatunk?



#szex #kapcsolat #Más férfiakkal
2022. febr. 23. 06:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
Van egy rossz hírem. Rib@|\|€ vagy.
2022. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Én kipróbálnám ha ilyen párom lenne.
2022. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

17

Semmi nem igaz rám a hülyeségeidből, ne puffogj! 😄 Ami azt illeti én is a kérdező mellett vagyok, csak szerintem amatőr módon intézte a dolgot. Ha fontos neki a kapcsolata, gondolnia kellett volna, hogy erre a pasik többsége nem vevő, ebből pedig nehéz jól kijönni. Akár párkapcsolatban akar dugni mással, akár azon kívül, nem így kell csinálni...

2022. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg, ha a pasinak van olyan vagya, hogy mas csajjal dugna, az teljesen rendben van es ettol meno csavo. Szokasos kettos merce.
2022. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
24 szerintem senki nem mondott ilyet. Úgy gondolom, hogy a vágyakat tekintve mindenkinek mindent szabad!!! Amíg valakit azzal nem bánt! Ha a párod átbaszod az gáz, ezért a félredugás nem frankó. De ha egy párnak belefér az hogy mindenki szexelhet bárkivel, akkor hogy jönne ahhoz bárki, hogy ezt elítélje????
2022. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Mennyiért dugnál velem- bár lehet olyan randa vgy, hogy Neked kellene fizetni ....? ezek után csak a ennyit tudok kérdezni vgy párod helyében joggal kérném el a szolgáltatásért kapott pénzt.... Szerintem engedd el szegény psit hd találjon egy tisztességes Nőt..te pedig jelentkezz fel a rosszlányok.hu-ra
2022. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
18-19: hány evesek vagytok? Bnőitek? Csak néznetek vagy beszálnatok?
2022. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom sokra a pseudo-monogám párkapcsolatokat, de ilyennel nem szeretném, ha megalázna. Annyira van jó testem azért, na. :DD
2022. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
69%
Mesélj! Február óta kipróbáltad más pasival?
2022. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
55%

Jó régi a kérdés , de hátha .

Én férfiként nem voltam mindig azonos szinten a barátnőmmel. Volt amelyik felvetette az anált, de akkor idegenkedtem tőle most már nem zavarna sőt tapasztalom hogy felléphet dobni vele az együttlètet. Lett volna lehetőségem 4es-re, akkor idegenkedtem most már gond nélkül bevállalnám.

Szóval attól hogy most valamire nemet mondok, nem jelenti azt hogy ez soha nem fog működni.

Azzal hogy elmondtad a vágyad azzal nyílt lapokkal játszol, lehet hogy a párod mèg nem èrett meg rá, de az is biztos hogy most már tud róla gondolkodni. S elindult valami. Ami bennem van szexuálisan az mindig kimondom, mert különben frusztráció lesz belőle, ami még nem jó.

2023. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!