Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjam a párom tudtára,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a párom tudtára,hogy le szeretnék feküdni vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,párom 25 éves fiú. Nekem ő az első kapcsolatom,még szűz vagyok. Már több mint 1 éve együtt vagyunk de még nem szexeltünk. Az elején többször is megpróbáltuk, de vagy nekem fájt az amit csinált vagy ő ijedt meg attól hogy fájdalmat okoz. Kb. 2 hónapja abban maradtunk,hogy a következő hétvégén megint megpróbáljuk, de ebből azóta sem lett semmi. Minden mást szoktunk egyébként csinálni de már többre vágyom és tuti ő is csak nem akar siettetni. Mit tehetnék,hogy a tudtára adjam készen állok? Azon kívűl,hogy mondjam meg mert az már meg volt.

2022. febr. 25. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
gondolom szoktatok otthon mozizni, filmezni. mikor összebujtok elkezded simogatni a hasfalának az alját, majd lassan közeledsz a nemiszerve felé. Ebből neki érzékelnie kéne hogy akarsz valamit. Jobb igy mint szavakkal dobálózni. Meg így fel is izgatod, nem csak magad, őt is
2022. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ebből csak azt fogja tudni,hogy akarok valamit,nem pedig azt,hogy szexet. Mint írtam minden más meg volt már és gyakran is csináljuk őket.
2022. febr. 25. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááááááááááát nagyon becsüld meg a pasidat, de komolyan, sztem a világ legtürelmesebb embere! :))) Ne vacakoljatok tovább, ez nem egy műtét vagy kínzás! :) Az előttem szólóhoz csatlakozva, azt javaslom én is, hogy lépj szépen a tettek mezejére a fent említett alkalmak egyikén. Nem fog elmaradni a boldogság, ezt garantálom. Nagyon drukkolok nektek hajrá! :) Ha pedig megtörtént írd már meg milyen volt! :)
2022. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Amikor csináljátok a "minden mást", dobd hanyatt magad, és kérdezd meg tőle, hogy "Józsi, nincs kedved betenni nekem?" Vagy: "Józsi, megpróbálkozunk megint a dugással? Már annyira szeretném!"
2022. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es jól mondja, maximum oda súghatod neki hogy készen állsz, de közben izgasd.
2022. febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szavakkal mondanám hanem mutatnám neki. Vagyis ha mar minden más előtte megvolt akkor megint kezdjetek egy kis pettinggel amit te vigyél tovább. Húzd magadhoz, meztelenek lesztek gondolom. Aztán tedd oda, ebből érteni fogja szerintem ;)
2022. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tágítsd ki előtte magadnak és akkor az nem gond utána, hogy fáj. Egy banán, vagy egy cucumber, vagy pedig 2-3 újaddal maszturbálj és akkor magabiztosan fogod tudni mondani a párodnak, hogy beléd teheti bátran.
2022. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Teremts olyan körülményeket, hogy a szex automatikusan benne legyen. Pl. menjetek el egy hétvégére kirándulni, és szállodában szálljatok meg. Legyen egy jó vacsi, aztán irány az ágy... ;-)
2022. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!