Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány halálosan megsértő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány halálosan megsértődik, ha nem dugják meg őket? 😬

Figyelt kérdés
És bosszút is állnak? 😱

2022. febr. 28. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
nem mind
2022. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Álmaidban.
2022. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkoztam ezzel a problémával fiatal koromban. Az első barátnőm akadt ki rám emiatt. Ha őneki nem volt kedve, akkor én teljesen természetesen megértő voltam vele, de egyszer ő kezdeményezett, amire úgy reagáltam, hogy most nincs kedvem. Erre hatalmas balhét csapott, szikrát szórtak a szemei,hogy hogy merem visszautasítani.

Persze nem általánosítható ez a dolog, azóta rengeteg megértő partnerem volt.

2022. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2022. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak a buta libák
2022. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőt alapvetően két dologgal lehet megsérteni:


Meg akarod dugni, de ő nem akarja.

Nem akarod megdugni, de ő akarja.

2022. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Halálosan nem sértődtem meg sose a páromra ha éppen nem volt energiája szexelni (kedve mindig van). Cserébe viszont elkezdtem mindig incselkedni a vele. A vége mindig szex lett. Szóval a célom elértem. Maximum én mozogtam rajta. Az pedig sose volt se nekem se neki gond.
2022. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem a kérdést, hogy még nincs párkapcsolat, tehát az ismerkedési szakaszban vagyunk...
2022. febr. 28. 19:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden attól függ, hogyan fogalmazza meg az illető. Lehet olyan kedvesen is "elutasítani" valakit, hogy még hálás is tud lenni érte az illető, vagy olyan megalázóan elküldeni, hogy jó eséllyel többet nem látod.

Pl. nem mindegy, hogy azt mondod, hogy komoly kapcsolatot szeretnél a másikkal, ezért nem akarod elsietni, nehogy mindketten megbánjátok a végén, vagy ha csak simán odalököd, hogy most nincs kedved az illetőhöz.

2022. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen problémával nem találkoztam. Mondjuk én olyan nőknek szoktam udvarolni, akiket meg is akarok dugni. Random nők, akiknek semmi jelet nem küldök, nem kezdek bele a széptevésbe, nem szoktak megsértődni rám, hogy nem dugunk.
2022. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!