Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kapcsolatfüggő lányok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatfüggő lányok miért kapcsolatfüggők?

Figyelt kérdés

Mi jó ebben nekik? Szex miatt kell nekik valaki? Vagy azért, mert csak úgy tudnak boldogok lenni ha van mellettük fiú?

Az ilyen lányok, csak azt nézik hogy nekik legyen jó? Nem tudom elképzelni az ilyen lányokról hogy megbecsüljenek egy fiút.


2022. márc. 5. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A kapcsolatfüggő fiúk miért kapcsolatfüggők?
2022. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
stabilitás, biztonság, félelem az ismeretlentől és a jövőtől
2022. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán vágom, hogy mi az a kapcsolatfüggő. Persze nagyjából értem, csak a pontos definíciót nem ismerem.


Magamból kiindulva (pasi vagyok) az lehet a kapcsolatfüggő, akinek kell egy érzelmi támaszték, akkor is, ha az rosszul bánik vele. Én vonzódtam olyan nőkhöz is, akik nem becsültek meg, de abban hittem, hogy szükségem van rájuk.

2022. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 perc Google lenne ennek utána nezned.
2022. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Én férfi vagyok és sajnos ebben szenvedek. Szerintem az érzés ugyanaz férfiban mint nőben. Nem találom a helyem egyedül, félek a magánytol, minden egyes perc kapcsolat nélkül olyan fájdalmas és lelkileg annyira megterhelo, hogy kénytelen vagyok olyankor kábítószerekhez nyúlni, talán az önbizalom hiány is az oka, de nagyon rosszul szoktam lenni szinglikent, sehol sem tudok teljesiteni, atomjaimra, részecskéimre hullok....

Ez egy nagyon komoly és veszélyes betegség/állapot, aki nem érzi, aki nincs ebben az csak legyint rá, hogy hisztis pcsa, köcsög ratyi...de több van a háttérben, sokkal nehezebb ezzel élni.

2022. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az (az ok) aminek a pontos okát a terapjuk úgy a 4-5. konzultáció után kezdi látni. A szimptómák, a tünetegyüttes már jobban standardizálható, két perc guglizással megtalálod.
2022. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a szex miatt. Hasonló okok miatt, mint a dohányosnak a cigaretta, vagy az alkoholistának a napindító tüske. Anélkül nem érzi úgy, hogy funkcionálni tud. Olyan alacsony az önbecsülése, hogy úgy gondolja, egy partner nélkül összeomlana a világa és nem tudna boldogulni.
2022. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki kapcsolatfüggő az nem tudatosan az. Ha kiskoraban valakinek nem volt egy biztos szülő gyerek kapcsolata, nem számíthatott a szüleire kialakulhat a kapcsolatfüggőség.
2022. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!