Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatfüggő az aki 3-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő az aki 3-4 hónapnál tovább nincs egyedül?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Sokan 5 percig sem tudnak egyedül lenni, ezért bevállalnak minden szart egy kapcsolatban, vagy ugrálnak egyikből a másikba.

N

2021. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen. Meg kell tanulni egyedül is létezni, és az nem 3 hónap.
2021. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem hanem emiatt nevezikk javarészt társaslnynek az embert
2021. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisördög1 ***** válasza:
80%
Nem azon múlik. Az 1. hozzászóló egész jól megközelítette.
2021. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg a legtöbb kapcsolata után pár hónapig bír csak egyedül lenni, akkor annak mondanám. Tekintve, hogy én 4 éve nem találok egy épkézláb pasit, szerintem irreális, hogy valaki mindig max 3 hónap alatt megtalálja az 'igazit':D nyilván csak leáll valakivel, aki 1-2 dologban megfelel, csak hogy legyen valaki. Ha normálisan ismerkedne, sokkal nehezebb lenne megfelelő embert találnia.
2021. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

Az a kapcsolatfüggő, aki szörnyű, akár bántalmaző kapcsoltban is benne marad csak azért, mert fél az egyedülléttől.

2021. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
6. Az a szomorú, hogy az ilyen nő nem is tesz érte, hogy találjon egy tényleg normális párt. Én is egyedül vagyok már jó ideje! Az hogy valaki kapcsolat függő, az meg baromság szerintem, mert az ember alapból társas lény, nem magányra született.
2021. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bántalmazó kapcsolatban nem függőségből maradnak benne, hanem félelemből. Teljesen más pszichológiája van a kettőnek, nem lehet egy lapon emlegetni.
2021. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolatfüggő, de az is hogy simán csak "kelendő a piacon" és amint lezárul egy kapcsolata máris tucatnyi komoly "kérő" jelentkezik nála. Lezárja az előző kapcsolatát és továbblép (miért szomorkodjon magában?). Ha van minőségi "kínálat" aki megfelel neki (vagy azt gondolja róla) akkor mire várjon?
2021. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!