Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves nőként le feküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként le feküdtem egy 16 éves fiúval és most szeretne szexkapcsolatot. Bele menjek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam amikor először le feküdtünk h 16 éves. Azt igen, h kicsivel fiatalabb nálam, de ezt nem. Viszont iszonyatosan jó volt vele a szex. Kapcsolatot nem akar se ő se én. De ezt a néha néha szexelést imádnám. De akkor is az a 8 év az 8 év
2022. márc. 14. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
kamu...
2022. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért kamu? Egy korkülnbség miatt rögtön hihetetlen?
2022. márc. 14. 03:34
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha a szex jó volt vele, ha mindkettőtöknek belefér a "csak szex", ha te is ugyanúgy akarod, akkor csináljátok nyugodtan! A kora az majd ott lesz lényeges, amikor találsz egy komolyat, emezt viszont nem tudod majd lerázni, mert évek múlva is még mindig gyerek lesz, és durcázik neked, meg jár a nyakadra mert nem tud férfiként veszíteni...
2022. márc. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés már régebben is volt.

Miért ne szexelhetnél bárkivel, aki neked bejön?

Tényleg a gyakoris incelektől kérded?

Mondanám hogy kezd velem, de én meg túlkoros lennék!

2022. márc. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudja egy 16 éves szerintem, hogy mi az a “”szexkapcsolat””. Hagyd békén azt a gyereket.
2022. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha neked is jó akkor mit gondolkozol?

Dugjatok ezerrel és majd lesz valahogy.

2022. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Amíg jó vele ne hagyd ki.
2022. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Jesszus. Ennyire ingerszegények az emberi kapcsolataitok, hogy nektek egy 16 éves gyerek is megfelelne, csak legyen valaki? Mindig meglep az emberi mélység…
2022. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk egy évvel idősebb volt a srác és nagyobb a korkülönbség, de eleinte nem volt túl élvezetes. Később belejött nagyon is de akkor már nyilvánvaló volt számomra hogy a korkülönbség miatt nem tartható hosszú távon ez a kapcsolat.

Néha még talizunk, de egyre ritkábban.

2022. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Én téged féltelek egyedül. A nők hajlamosak bekötődni hamarabb és egy idő után szenvedés lehet az, hogy nem vállal fel. Ha kizárólag a szexnél meg tudtok maradni, akkor ámen.
2022. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!