Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak a szőke és a barna hajra rákattanva? Nekem piros festett hajam van és kaptam már a hajam színe miatt vissza utasítást.

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 19:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
mert ronda a piros
2022. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Látják rajtad hogy bolond vagy. Egyszer üríteni lehet okés, de megjelenni nyilvánosan inkább nem.
2022. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 StevenUp ***** válasza:
89%

A vörös hajjal semmi bajom.

A piros meg gáz

2022. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezek a különféle harsány hajszínek a nőknél vagy nagyon fiatalon jön, mint gyermekkorban a lóőrület a kislányoknal, ugyanigy meghülyülnek, hogy tök okés a rózsaszín, kék, piros, sárga haj...amúgy nagyon nem az, ultra gáz!

Vagy idős korban hulyulnek vissza a nők a tini szintre és fogják a festéket és lazán a 60-as nő befesti kékre a haját.

Mindkét korosztalynal nagyon gáz.

2022. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Mér' akarsz ennyire kitűnni, mit akarsz ennyire kompenzálni...mi van veled???!!!!
2022. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az összes ilyen feltűnő ruházatot vagy egyéb kiegészítőt viselő embernél gondok vannak.
2022. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nem fogsz találni, ami mindenkinek tetszik.

Az extrém színek pedig eleve szokatlanul hatnak, így többeknek lesz, akinek nem tetszik. (Mondjuk személy szerint odáig vagyok értük, főleg a kékért, meg a zöldért, de ez már az én személyes problémám. :D )

Igazából a szőkével meg a barnával pedig le is fedted a lakosság 90+ százalékát, ugyanis a vörös, illetve a tiszta fekete jóval ritkább. Bár én aki vörös, valamint fekete hajó lányokat/nőket ismerek, egyikük sem panaszkodik, hogy ne akadna pasi.

2022. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pár napja még volt barátod. Akkor most miért is panaszkodsz?

A többi kérdésedből meg kiderül, hogy egy frusztrációkkal teli nőcske vagy, aki a saját problémáit szereti kisarkítani, és másokra vetíteni.

Inkább előbb nézz magadba, ismerd fel a problémák okait, és azokat próbáld orvosolni! A szélsőséges látásmódot pedig próbáld mellőzni!

2022. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nerkem a természetes haj tetszik, a festett nem.
2022. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már mi legyünk a hibásak azért, mert sokaknak nem jönnek be az élénk hajszínek. Nekem személy szerint nincs gondom a festett hajjal, de akkor már inkább valami sötétebbet, mert a píros nekem nagyon világítós. És nyilván nem fogok olyannal összejönni, aki nem tetszik, márpedig a haj ilyen szempontból az egyik legfontosabb dolog, hiszen amellett, hogy az egyik legelső dolog, amit megnézek egy másik emberen, jóval több mindent árul el, mint pl. a melled és feneked mérete
2022. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!