Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak a szőke és a barna hajra rákattanva? Nekem piros festett hajam van és kaptam már a hajam színe miatt vissza utasítást.

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 19:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8%
A tetoválás, a testékszerek, a színes haj papagáj öltözék, mind beteg elméjű emberek viselete. Az érthető ha valaki nem akar beolvadni a tömegbe, de amikor ezzel akar feltűnni az nem normális. Valószínű ezek az emberek nem kapnak figyelmet, szeretetet. Ennek az oka lehet hogy bennük is lehet. Ha az agyaddal, a gondolkodásmódoddal a tetteiddel nem tudsz az érdeklődés középpontjába kerülni, ezekkel csak a nevetségessé válást éred el. Hol vannak ilyenkor az őszinte barátok akik megmondják valakinek hogy hülyét csinál magából?
2022. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha az a piros inkább eredeti vörös lenne..... a szőkéket meg hagyjuk már, pfúj.
2022. márc. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van pink hajú ismerősöm, aki totálisan elmebeteg. Szóval van benn valami, hogy emiatt, többek között nekem is ez az első ami eszembe jut. ;)
2022. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%
#12 Szerintem sem gáz! Olyan jó röhögni rajtuk! :)
2022. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#21 teljesen egyetértek veled.

A kérdező valószínű hogy 20 éves és biztosan szép a természettes haja is, akkor meg minek festeni.A festék árán inkább menny el cukrászdába.

2022. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 manly ***** válasza:
kihívó, engem irritál a vörö.
2022. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Te a 20 év körüli fiúcskák ról beszélsz, maximum pasikról! A férfiak, Az egy más kategória!
2022. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!