Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak a szőke és a barna hajra rákattanva? Nekem piros festett hajam van és kaptam már a hajam színe miatt vissza utasítást.

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 19:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem a hajad miatt kaptad, csak nem akartak nagyon megbántani!

Az a gond, ami alatta hiányzik!

2022. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan gáz a piros haj mint ahogy itt sokan írják.
2022. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem olvastam el az összes hozzászólást, de megértem a problémád. Az enyém festett vörös (hol pirosasabb, hol burgundibb) és egyszerűen nem bírom felérni ésszel a férfiakat miért az alacsony szőke védelmezhető lányok vonzzák. Én egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni magas vörös nem hétköznapi stílusú nőként.. Igazából a védelmezhető részt nem értem elsősorban. Evolúciósan ha nézzük, nem az lenne a cél, hogy az utódok fennmaradjanak? Ehhez viszont egy erős, magát ellátni képes pár nő kell nem?

Egyébként azt vettem észre, hogy a biszex/pánszexuális férfiaknak bejövök. Meg a biszex/leszbikus nőknek.

Ha van kedved a témáról beszélni kérdező, írj nyugodtan privátot

18l

2022. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*pár/nő
2022. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Az is elképzelhető, hogy csak ürügyként, indokként használta a hajszíned és más volt a valódi ok. Én szinte mindenfélét kipróbáltam és azt tapasztaltam, hogy akinek tetszettem eredeti szöszi, annak rózsaszín, barna, meg még extrémebb hajjal is tetszettem. Ez valahogy kisugárzás/személyiség/egyéb külső és belső tulajdonságok összessége. (speciel kék hajjal sem panaszkodtak, akkor is udvaroltak).
2022. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik az ennyire élénk, természetellenes színeket.
2022. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A barna és a szőke természetellenesnek hat, ahogyan írják. De te nem leszbikus voltál egy korábbi kérdés alatt még?
2022. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A szőke és a barna haj sokkal természetesebb. És ez ösztönszerűen hat ránk. Plusz van aki a természetességre törekszik. Sztem a te esetedben ez van.
2022. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi az extrém színű haj, de ezek szerint ezzel kisebbségben vagyok. Meg múltkor egyik bárban egy kopaszra nyírt lányt szolgált fel, az is tök izgató volt.
2022. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Baby a rikító piros hajjal ki akarsz fejezni valamit saját magadból, az extravaganciát, a különcséget vagy akármit. Azaz nem akarsz átlagos lenni. Akkor miért fáj neked az ha az átlagos pasik, akiknek más az értékrendje ezt nem kedvelik? Jó lenne neked olyan pasi akivel totálisan más a világnézetek?

Keresd azt aki pont azt értékeli benned amit ki akarsz magadból fejezni.

2022. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!