Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor egy férfi “udvariasan”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy férfi “udvariasan” megkérdezi hogy le akarok-e vele feküdni, és azt mondom hogy nem, miért az a válasz hogy “mekkora k*rva vagy”? Pont most utasítottam vissza egy idegennel való kalandot, ez nem pont a “k*rvák” ellentéte?

Figyelt kérdés

(Azt tisztáznám hogy egy nőt sem tartok “k*rvának” aki máshogy éli a szexuális életét mint én)

Bocsi, lehet buta kérdés, de komolyan nem értem. Főleg hogy a pasi nem részeg volt, hanem első randi volt…🤷🏼‍♀️ 24N



2022. márc. 25. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert dühös, csalódott stb. Gyarló emberi tulajdonság hogy ilyenkor reflexből bántani akarnak.

Mondjuk nem tudom mit várnak, hogy majd egy ilyen beszólás miatt meggondolod magad?

De mindegy is örülj neki hogy nem lett közöd egy ilyen idiótához.

2022. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Gizi, ez a te nézőpontod. Mit tettél, hogy ezt mondja? Húztad az agyát, hergelted az önbecsülért?

F, 43

2022. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Minek randizol, mit látsz, hogy hová lehet jutni ebben a világban? Én ezt komolyan nem értem, Putyin mindjárt kopogtat, mert amúgy tervben van az is neki, aztán máris itt is majd mindenki menekül, egészségügy zéró, számomra érthetetlen, hogy 2022-ben hogyan tud néhány ember randira gondolni. Egyszerűen értelmét nem látom a romantikának és kapcsolatnak manapság.
2022. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak hisztis, amiért nem kapta meg, amit akar. Tudod, mint amikor a kisgyerekek sírnak a játékbolt előtt.

Ne foglalkozz vele, ezzel csak bebizonyította, hogy egy percet se érdemel az életedből.

2022. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Benézted a pasit. Ha sűrűn van ilyen, akkor állíts a szűrődön, hogy ne popsibuksikkal randizz. Ha egyedi eset, akkor kezeld a helyén, és lépj tovább.

F51

2022. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából egyedi eset volt, csak nem tudtam értelmezni.


3-as, neked pedig ajánlom hogy keress fel egy szakembert, a gondod miatt, hidd el jobban fogod magad érezni, mint hogy máson töltöd ki a frusztrációd.😌

2022. márc. 26. 00:44
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Előzményeket is ismerni kellene.
2022. márc. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
6, itt igazából a te viselkedésed a különös, ugyanis ép eszű ember nem randizik ilyenkor. Csak maximum az ösztönlények.
2022. márc. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog miatt lehet egy nő krva

1 amikor a srác meg akarja dugni de nemet mond neki (nem tényleges krva csak valamivel visszavág)

2 amikor mindenkivel lefekszik

2022. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!