Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik elvennétek feleségül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik elvennétek feleségül egy 75 éves milliárdos asszonyt, akki hetente 3-szor igényelné a szexet, és le kellene vele feküdni? ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Elvenném feleslegül.
Nem venném el semmiképpen.
18 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha felkínálná, hogy lenne a feleségetek.
2022. márc. 7. 19:45
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Simán!
2022. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Nagyon el vagyunk baxxxva. Mindenki megy megy a pénzre, áttaposva másokon. Máshogy is lehet élni, az már más kérdés, hogy ezt nem hagyják.

2022. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Hol a Nő?!
2022. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen!
2022. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Na most itt mindenki gerontofil, vagy ha lenne p...cija a pénznek akkor azt rakná meg.

Szerintem utóbbi, mint ahogy vázoltam fentebb.


Gyerünk, gyerünk, hozzátok össze a nullát!


#3

2022. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Én többször is igénylem a szexet a heti háromnál, de nem vagyok milliárdos, csak kisnyugdíjas.

78N

2022. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

na most ez egy nettó hülye kérdés, mert sok infó hiányos ...


érted te mostani korodban vagy 50 évesen ...

Az hogy ő hogy nézhet ki megint nagy kérdés hiszen, ha milliárdos és költött is magára akkor lehet jobban néz ki mint egy 50 éves...


a másik, hogy sokan itt úgy mondanak igent /nem -t, hogy nem közölted azt hogy mi az ár...

attól, hogy ő milliárdos nem következik az, hogy te mennyit szakítasz egy egy héttel/ hónappal évvel. ( igen házasság előtt is lehet vagyon szerződést kötni és akkor ha meg is halsz csóró maradsz)


BTW 75 éves milliárdos feltehetően híres nő nem jönne feleségül egy csóró pasihoz,de biztosan megtartaná szeretői státuszban( már csak azért is, hogy ne cikkezenek róla az újságok)


Szóval személy szerint ez a kérdés egy értelmetlen kérdés....

2022. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!