Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, ti mit gondoltok egy olyan nőről, aki megszokta nézni a kéretlen intim képeket?

Figyelt kérdés
Ti volt már hogy megnéztétek, vagy egyből törlitek? Nőként kérdezem, nők/lányok válaszára vagyok kíváncsi.

2022. márc. 26. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Soha nem nézem meg
Volt már, hogy megnéztem
Meg szoktam nézni
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Addig nézik meg amíg a törlés gombra kattintanak 😅 Magát nőnek kiadó melegek persze megnézik, szóval kapni is fogod mindjárt a képeket 😅
2022. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A képek már unalmasak, a menő nyomorékok mint én videót küldenek
2022. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minek kéne megnézni, ha nem akarod? Kitörölheted anélkül is. Sejthető hogy mit takarhat a link. Még jó, hogy nőket kérdeztem és nők is válaszolnak és szavaznak.
2022. márc. 26. 22:14
 4/15 Mathus ***** válasza:
65%

<<nők, ti mit gondoltok egy olyan nőről>>

a kérdésre: szerinted a nök közötti small talk-nak része a kéretlen képek (nem) nézegetése? én azt gondolom, hogy ez az elképzelés a furcsa fantáziád terméke.

2022. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nézném meg? Jókat szoktam nevetni, hogy egyesek mire büszkék.
2022. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért ne beszélgethetne két nő ilyenről egymással ilyen témáról anonimen? Vagy nem értem mire akarsz kilyukadni. Ez csak egy szimpla szavazásos eldöntendő kérdés és kíváncsi vagyok, hogy más is van-e aki megnézi (szerintem igen), csak nem vallják be sokan.
2022. márc. 26. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Minden normális nőnek tetszik.


Ha neked küld egy nő egy intim képek nem izgulsz fel rá?


Na ők is így vannak vele. Szeretik az intim képeket. Maszturbálnak rá, aztán törlik, és azt mondják, hogy milyen hülyeség


(mert ez a menő, keménynek mutassák magukat).

2022. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Négyes, amúgy válaszoltak már nők privátban is, szóval nem igaz, hogy nem beszélünk ilyenről.
2022. márc. 26. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Néha megnézem de többnyire csak törlöm.
2022. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A balesetet is meg szoktam nézni...
2022. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!