Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napok óta egy kiskorú fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta egy kiskorú fiúra gondolok. Mit csináljak? Normális ez?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy srácot, oda jár ahol dolgozok. Sokszor jön oda hozzám, beszélgetünk, eddig is feltűnt milyen okos, helyes. Megfordult a fejembe már korábban is, hogy lehetnék kicsit fiatalabb.

De pár napja valamiért szexuálisan is elkezdett vonzani, még a 18-at sem töltötte be, pár hónap múlva fogja.

Mit csináljak? Próbáljam meg a tudtára hozni, flörtölni vele vagy azonnal felejtsem el?

Egyáltalán mi bajom van.. eléggé szégyellem ezt az egészet.


2022. márc. 29. 23:33
 111/132 A kérdező kommentje:

110, és párkapcsolat lett belőle?

Hogyan kezdeményeztél?

2022. jún. 7. 12:13
 112/132 anonim ***** válasza:
100%
Na mi újság azóta? Még mindig nem dugtatok?
2022. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 A kérdező kommentje:

Hát még mindig nem.

Az egész nyár eltelt úgy, hogy alig találkoztunk, eszembe se volt az egész.

Most újra találkozunk, bennem megint kattant valami, de most nem beszélgetünk már annyit csak nézzük egymást...


Lényegtelen csak érdekeltek volna még nézőpontok.

2022. szept. 21. 21:56
 114/132 anonim ***** válasza:
0%
Én ezennel kinevezlek a gyéká legszerencsétlenebb, legéletképtelenebb kérdezőjének, bocsi :D
2022. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 A kérdező kommentje:
Jó, legyen 😂 kerestem a koronáshercegnős hangulatjelet, de még azt sem találom, szóval vállalom 😂
2022. szept. 21. 22:08
 116/132 anonim ***** válasza:

Nahát kérdező,mi lett Veled.?

Inadba szállt a bátorság?

Nincs mit szégyenkezni,hozd már a tudtára mit szeretnél.

Lehet hogy szűz,és akkor mi van? Csak az első alkalomig..

2022. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/132 A kérdező kommentje:

Azért ide írkálok titeket farasztani ezzel még mindig, mert egyébként eléggé szégyellem az egész dolgot. Nem merem akárkivel megbeszélni, jól esik itt kiírnom magamból.

Nem szégyellem nem ez rá a jó szó, hanem még mindig nem tudom, hogy ez egyébként annyira oké-e amennyire én elképzelem, hogy teljesen rendben lenne.

De olyan dolgok járnak a fejemben, hogy most nyomuljak esetleg én egy nálam ennyivel fiatalabb srácra? Az már tényleg olyan, mintha én befolyásolnám erre az egészre, nem?

Ha ő akarná és ő lépne az adna a lelkiismeretemnek egy megnyugvást, hogy rendben ő is tudja mit akar.

De hogy én "rángassam" bele.

Meg úgy egyáltalán.. lehet csak az egom mondatja velem, hogy tetszek neki közben meg kitudja...


Azt hiszem sokszor így mennek el egymás mellett emberek, hogy esetleg mindketten akarják egymást, de egyik sem lép és ennyiben marad.

2022. szept. 22. 00:17
 118/132 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked a lelkeddel nincs semmi probléma. Nyugodtan kezdeményezz.


/Egy már jóval korábban is támogatód, a számomat már nem tudom./

2022. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 anonim ***** válasza:
Igen nyomuljál,nem biztos hogy rángatni kellene. Miért ne tetszenél? Azt írtad sokat nézitek egymást.Valószinű nem mer lépni,el fogtok menni egymás mellett...
2022. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:

#117

"Azt hiszem sokszor így mennek el egymás mellett emberek, hogy esetleg mindketten akarják egymást, de egyik sem lép és ennyiben marad."

Ez sajnos így van, én fiatal koromban mennyi szexet kihagytam az miatt, hogy nem mertem rámenősebb lenni a nővel, utólag már látom, hogy béna voltam, de akkor féltem a visszautasítástól és nem közeledtem, pedig ma már tudom, hogy a nők csak arra vártak, hogy lépjek, késő bánat...

2022. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!