Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nők! Ti sértésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők! Ti sértésnek vennétek, hogyha a partneretek arra hivatkozna, hogy azért teljesített rosszul mert eddig csak nagyon vékony partnerei voltak és neki ez új?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha normálisan meg tudja fogalmazni, és legalább tényleg látom rajta, hogy próbálkozik akkor nem. De egyébként nem sok különbség van a kettő között szexben, max akkor ha eddig 30kilós csajokat dugott most meg 200kilósat. Vagy nem is igazán értem, hogy hogyan lehet ebben rosszul teljesíteni azért mert valaki telt alkat?
2022. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ettől nem találja a puncit vagy mi 😅 Nem látom az összefüggést, tekintve, hogy nyilván azért van egy adott nővel, mert vonzónak találja. Szóval a merevedéssel csak nem lesz baja. Hüvely meg ilyenek pedig nem testalkat függők
2022. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen annak. Semmi összefüggés nincs közte, meg látta előtte is hogy nem 45 kg-s csontkollekcióval bújuk ágyba. A saját bénázását ne tetézze még beszólással.
2022. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy fogalmaztam, hogy “tudom, hogy most nem hoztam a legjobb formám, de eddig minden barátnőm nagyon vékony volt és nekem ez most okozott némi nehézséget, de amúgy nagyon bejössz, szeretném ha még megismételnénk”…


Ezt arra mondtam, hogy utalt rá, hogy nem volt olyan jó.


“ De egyébként nem sok különbség van a kettő között szexben “


Hát de nagyon. Nekem legalábbis…

Egy vékony csajnak mindenféle szögből könnyedén be tudom tenni, illetve könnyen pózt lehet váltani. Akár én át tudom helyezni… És közben mindent látok.


Most meg kutyában és missziben is alig fértem oda, a nagy popsitól, illetve a vastag comboktól eleve csak a péniszem egy részét tudtam betenni… Míg egy vékony lánynak beteszem tövig, ha kell.


És most nézelődni sem tudtam annyira.


Szerintem lehet ezen még mit fejleszteni… A nő személyisége és teste is tetszik, vonzónak tartom, de most a szex az így elsőre elég katasztrófa volt.


Tudom, hogy főleg az én hibám (bár Ő nem igazán volt aktív), de szerintem ez nem egy üres kifogás, hogy Ő volt az első túlsúlyos partnerem… Hanem szerintem megérthető, hogy emiatt nem teljesítettem olyan jól.


Vagy rosszul gondolom?

2022. ápr. 4. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
#4 hát bro' ha így fogalmaztál akkor ezzel a nővel már buktad a storyt. Tudja ő is saját magáról hogy túlsúlyos, s ha nem is mutatja valószínűleg van is benne egy rakás komplexus ez miatt, amikre ezzel a beszólásoddal jól rá is erősítettél.
2022. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eddig volt egy 152 cm magas, 48 kilós csajom, meg egy 160 cm magas 50 kilós.


Ez a nő 168 cm és 100 kg.


Ezzel nekem nincs gondom…


De azért 2X akkora súlyra mint a legsúlyosabb nő, akivel előtte voltam… Jóval nagyobb mindenhol és nálam is nehezebb, meg szélesebb, nem kicsit.


Tényleg nincs ezzel problémám, én nagyon vonzónak látom, de szerintem meg kéne érteni, hogy nekem ebbe még bele kell jönnöm, mert igenis nagyon más a szex egy ilyen nővel.

2022. ápr. 4. 22:15
 7/13 anonim ***** válasza:
En ertem, hogy mi a gondod. Nyilvan meg kellene emesztenem amit mondtál, de tudnam, hogy van benne igazsag.
2022. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Most ez komoly hogy ugyanolyan a vékony meg a 3x akkora???? Itt mindenkinek elment az esze?!
2022. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Hogy lehet vonzónak látni egy 100 kilós nőt? xd
2022. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.


Hidd el, hogy nagyon sokan örülnének itt egy ilyen nőnek…


Amúgy nekem sem ez a zsánerem, de a személyisége megfogott, nagyon aranyos és rövid ismerkedés után ráeszméltem, hogy amúgy nagyon is szexi.

2022. ápr. 4. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!