Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, szeretitek ha a párotok, vagy partneretek a szeretkezés hevében, a hátatok mögé csavarja a csuklótokat?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen kalandban részetek? Mit szerettek benne, illetve ha nem szeretitek, akkor miért nem. Vagy hogy jönne be nektek egy hasonló történet?

2018. okt. 14. 03:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon tudom szeretkezésnek hívni azt az aktust, ami közben korlátozzák a mozgásszabadságom.
2018. okt. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig sokféle szertkezés, szex, aktus létezik. Vannak vadabb szenvedélyesebbek, és finomabb, érzékibb együtlétek is. Mindkettőnek megvan a helye és ideje egy kapcsolatban. Szerintem ami nagyon izgató egy férfinak, az ugyanúgy lehet izgató egy nőnek is, csak a megfelelő partnert kell megtalálni hozzá..
2018. okt. 14. 03:21
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Persze de az a legjobb ha el is töri
2018. okt. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Én azt aláírom, hogy a szex (maradjunk ennél a semleges stílusértékű kifejezésnél) sokféle lehet, de azt nem mondhatod meg, hogy mások kapcsolatában minek van, vagy éppen minek nincs helye. Teljesen felesleges győzködni a nőt arról, hogy neki milyen jó lesz az, ha keményen szétkefélik, amennyiben őt taszítja ennek már a gondolata is. Ha én most kijelenteném, hogy igenis a része kell legyen egy párkapcsolatnak, hogy a nő felcsatolhatóssal megszexuálja a férfit (merthogy engem speciel izgat az ilyesmi), és megfelelő partnerrel minden pasi élvezi, akkor egyetértenél?
2018. okt. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1. senki nem beszélt törésről, ha neagy isten neked ilyenben volt részed, az szomorú..

2. Itt a kölcsönös élvezetről van szó, nem megerőszakolásról!

3. Nyilván mindenki el tudja dönteni, mi az ami bejön neki és mi nem. És ha igen az miért, vagy épp miért nem. Ez tapasztalat és beálitottság kérdése. Ki hogy szereti.

Erről szólt a kérdés is.

Sajnálom ha személyes támadásnak vetted, de ez csak egy kérdés volt, a szexuális témakörben, semmi több.

Nyilván veled nem fog ilyen történni, mivel te ezt nem szereted.

Te majd összebújósan szertkezel a pároddal vagy a leendő pároddal.

És persze, amiért te mondjuk csak így szereted, ezért nem fogok pálcát törni a fejed feledd. Akkor csináld így, ahogy élvezed..

2018. okt. 14. 03:54
 6/21 anonim ***** válasza:
A törést nem is én írtam. :D
2018. okt. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem történt még ilyesmi, bizonyos keretek között elképzelhető, hogy izgatna, ha éppen szubmisszív kedvemben vagyok.
2018. okt. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Engem nagyon be tud indítani ilyesmi.
2018. okt. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Én kipróbálnám... Lehet, hogy nem bármikor, de van az az állapot, amikor kapható lennék rá. A kikötözés tetszett, az is, mikor lefogta a kezeim.
2018. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Én imádom,amikor lefog, bár ő nem egy túl domináns típus az ágyban, magától nem szorított le soha, de megbeszéltük mit szeretnék, s így már beleveszi ezeket a dolgokat is a játékba. Ha esetleg elfelejtené, s én menet közben erre vágyom, csak simán hátrateszem a kezem, s abból már egyből tudja mit kell tennie. :)

n35

2018. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!