Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos az anyagi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés

Ha van két fiú az egyiknek "csak" autója van a másiknak autója és lakása is.

Tuti a második a nyerő a lányoknak? Ha csak ebben külömböznek?


Kalandnál is fontos az anyagi helyzet?


2022. ápr. 10. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én életem szerelmével, mostani feleségemmel akkor jöttem össze, amikor annyi pénzem sem volt, hogy meleg ételt vegyek magamnak, és az elején a randikra annyi pénzem elment, amit normálisan egy hétig költöttem legolcsóbb kajákra. Aztuán rájött, egyáltalán nem pusholt, ahol lehetett ő fizetett és segített egy cégnél elhelyezkedni egyetem mellett.
2022. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. Az senkit sem érdekel, ha egy egyetemistának nincs pénze, attól még ugyanolyan jó parti, hiszen benne van a lehetőség, hogy egyszer majd sok pénze lesz, köszönhetően a majdani végzettségének. Nyilván, hogy úgy is jó a lányoknak egy egyetemista, ha ruppótlan. Kivéve, ha büfészakos.
2022. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

amúgy, most látom csak, hogy "Kalandnál is fontos az anyagi helyzet?"


Igen, ott fontos. Egy haverom volt, akinek saját lakása és kocsija volt, tényeg egy dugó kéró, szuper berendezéssel, mert hát apuci lakása... Ő rendezett néha házi bulikat, sőt, csak beszélgetős, lájtos házibulikat is (ott könnyebb volt becsajozni) és elég volt körbevezetni a menő kérón a lányokat és szinte mindig akadt jelölt, aki szívesen ott töltötte az éjszakát. (egyetemista korosztály, szinte mindenki koliban vagy megosztott albérletben és akkor ott az opció, hogy egy jófej és szexi sráccal tölts egy éjszakát egy kvázi 5 csillagosnak megfelelő hotelben...)

2022. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!