Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon lehetséges-e, hogy apró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetséges-e, hogy apró csókoktól, finom érintésektől a csiklón és környékén elélvez egy nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz :)) de valamiért ezt a verziót még nem próbáltam és kíváncsi lennék rá mennyire életszerű.

2022. ápr. 11. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán, én több nőknek okoztam így orgazmust.
2022. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
A dollártól élveznek barátom, nem a csóktól!
2022. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Jól lepontoztatok. Fáj az igazság?


Ha gondoljátok mesélek egy pár sztorit.

2022. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt egyszer egy partnerem, egy (nem rövid és nem unalmas) hátsimogatástól elélvezett. Az utolsó egy percben kellett csak ujjaznom, de akkor már nem volt visszaút amúgy sem.

Pontozzatok le.

2022. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

A 3-as, és 4-es válaszoló vagyok. Nagyon lepontoztatok, bezzeg ha nő kérdezi, az rendben van. Íme a példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nekem annyira érzékeny az egész, hogy néhány perc alatt puszilgatástól, simogatástól elélvezek. Kellemesebb néha néhány gyenge mozdulat.
2022. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!