Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha nem elégültök ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha nem elégültök ki a párotok mellett vagy nem elégít ki, akkor még aznap megcsaljátok, vagy meddig bírjátok orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 05:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Én pár évig bírtam hogy leszarja a férjem nekem jó e.

Akkor megcsaltam pár hónapig volt szeretőm.

Utánna kis szünet hátha változik a dolog. De sajnos nem. Meguntam a masztiz.Így 10+ év alatt többször volt szeretőm. Volt amelyik ki is derült. Már elhagytam. Találtam új párt magam mellé aki kielégít minden téren.

2022. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%

#11.


Nem lehet hogy ahelyett, hogy megcsalod, esetleg tisztázni kellett volna a dolgokat? És ha nem változtat a dolgon, akkor anélkül is elhagyhattad volna, hogy megcsalod.


Szerintem a megcsalásra abszolút nem mentség, hogy nem elégített ki.

2022. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze, ha csak 1x nincs orgazmusom, már megyek is félredugni, full egyértelmű.

Amúgy ha hosszú távon nincs, és semmi se használ, nincs változás, akkor sem megcsalom, hanem szakítok vele.

2022. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!