Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha első alkalommal fekszel le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első alkalommal fekszel le egy lánnyal, kinyalod, vagy ott még nem szabad?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, akivel eljuttok az ágyig, első alkalommal kinyalhatod, vagy akkor még túl korainak látod?

Kezdhetem az együttlétet kézzel és szájjal való izgatással?

Köszönöm


2022. ápr. 13. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
8-as vagyok nem lehet tudni, hogy az alkalmi csaj mikor volt előttem mással és más spermáját nem akarom kinyalni belőle... Ha érdekel a magyarázat
2022. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha már eljutsz vele az ágyig akkor alap, hogy nyalsz. Nem összevissza buliban összeszedett csajt, de én azzal le sem feküdnék. Ahogy a 11-es írta ki tudja már hányan jártak benne....
2022. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, hogy szabad meg nem szabad. Csináljátok egymással azt amire vágytok, és élvezitek mindketten. Ha szeretnéd nyalni a punciját, akkor tedd meg ha ő is vágyik rá és te is. Ráadásul mindkettőtöket segít ellazítani👍…
2022. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!