Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex. Mire figyeljek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, leendő partnerem viszont már tapasztalt. Ne nézzetek annyira naivnak, mert tudom, hogy megy az ilyen, meg kell a védekezés, de nincs kivel erről beszélnem, és azért tanácstalan vagyok és izgulok. Nincs megbeszélve, hogy ekkor és ekkor lefekszünk, de már beszéltünk róla és szeretnék kicsit felkészültebb lenni.


Ti hogyan védekeztek?

Ha gumiban szeretkezünk, és elélvez a fiú, nem fog bennem maradni a gumi?

Milyen fazont készítsek?

Melyik a legjobb póz, amiben legkevésbé fog fájni?



2022. ápr. 16. 21:06
 1/8 anonim válasza:
0%
Nem akarok senkinek a magánéletében kutakodni, de csak ott van az anyád vagy tapasztaltabb barátnő... Különben it a fiún múlik minden:ha nem lyukas, akkor nem kell védekezni. Ha meg tudja h még nem volt, akkor gondolom tudja hogyan kell ezt "elegánsan" csinálni. Javítanak ki majd a tapasztaltak ha tévedek
2022. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elso egy hulye,mi az h nem kell vedekezni?
2022. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es pont hogy kell védekezni.
2022. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ti hogyan védekeztek?"

Óvszerrel.


"Ha gumiban szeretkezünk, és elélvez a fiú, nem fog bennem maradni a gumi?"

Nem.


"Milyen fazont készítsek?"

Amilyen te a legkényelmesebbnek érzel.


"Melyik a legjobb póz, amiben legkevésbé fog fájni?"

Én misszionáriusban veszítettem el, szerintem ez egy jó póz egy első alkalomra, főleg, hogy elég intim. A fájdalomtól ne félj, az elején kellemetlen érzés, de aztán elmúlik. Én közben végig csókolóztam a párommal, neked is ajánlom, mert eltereli a figyelmed az első behatolástól és nem azon fogsz kattogni, hogy fáj-e.

2022. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Kb semmire. Egy normális érzelmialapu kapcsolatban senkinek semmilyen elvárása sincs a másikkal szemben. Az illető nyilván nem egy profi prostihoz készül, hanem talán a szerelméhez. Aki ezért nem tud olyan béna és szerencsétlen lenni, amivel ne okozna testi lelki örömet a másiknak.
2022. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdésed feltevése óta tán már túl is vagy rajta, de azért még válaszolok:


Ti hogyan védekeztek? Én fogamzásgátlót kezdtem szedni még mielőtt először szexeltem volna, aztán pár év után azt abbahagytam, majd jött egy óvszeres időszakom, aztán pár év után azt is abbahagytam és csak megszakításosan, ami totál nem biztonságos sem várandóság, sem nemi betegségek ellen, de mondjuk mind az első alkalommal, mind a csak megszakítós időszakomban csakis hosszútávú kapcsolatokban, nem alkalmikban, mert alkalmi kalandokban naná, hogy muszáj az óvszer.


Ha gumiban szeretkezünk, és elélvez a fiú, nem fog bennem maradni a gumi?

Ha utána rögtön kihúzza, akkor nem. Nekem volt már olyan esetem, hogy elélvezés után gumival meg akarta mutatni az illető, hogy ő milyen menő fiú és újra nekiállt volna ugyanabban a gumiban tolni engem, amire lerúgtam magamról, hogy nem normális, hiszen a gumiba fröcskölt ondó úgy ki tud folyni és mind gyerek lehet belőle, mind nemi betegségeket is lehet kapni tőle. A te tested a te felelősséged, úgyhogy figyeld a másik embert, hogy hol tart, mert te maradhatsz mind betegen, mind kismamaként...


Milyen fazont készítsek?

Ezt én nem teljesen rád bíznám, hanem a kedvesedre, tőle kérdezd meg, hogy mit tart vonzónak. Én teljesen természetes szőrzettel vesztettem el a szüzességem és sokáig úgy is voltam, ám az akkori barátom folyton meg akart borotválni, aztán egy szilveszterkor hagytam is neki, aztán egy jó darabig az lett a normám, amíg nem lett olyan barátom, aki viszont bozótharcos és kifejezetten a természetes testszőrzetre izgul, hát annál jobb, hogy nem kell semmit csinálni vele, a mostanim is ilyen, éljen. Szóval ne minket kérdezz, hanem azt, akivel összefeküdni készülsz épp...


Melyik a legjobb póz, amiben legkevésbé fog fájni?

Ez nehéz kérdés és nem feltétlenül póz kérdése, hanem ellazulásod és izgalmi szinted, azaz síkosság kérdése. Ugyanakkor van különbség az irányításban, ezért ha aggódsz a társad vehemenciája miatt, valószínűleg nem is alaptalanul, akkor érdemes úgy kezdeni, hogy te vagy felül, így tied az irányítás, ajánlom a teljes meztelenséget és sok-sok érintést, simogatást kölcsönösen, pláne ő téged, hiszen a nők teljes teste erogén zóna, és ha te vagy fölül, rajta, akkor hiába áll neki a nemi szerve és akarjon veled bármit is csinálni, ráülhetsz úgy is, hogy nem beléd megy, hanem a hasára nyomod és így rajta lovagolva érezheted, hogy milyen, és ha felizgat, akkor te tudod kontrollálni, hogy milyen tempóban csusszanjon beléd, ezért a lovagló nő pozíció tanácsosabb akkor, ha netán nem bízol benne eléggé. Amúgy a klasszikus misszionárius póz is kényelmes lehet, ha az a fiú van annyira figyelmes, hogy nem úgy ront beléd, mint elefánt a porcelánboltba, mert az iszonyatosan tud fájni és akár örök lelki sebet is ejthet rajtad, miközben éppen ellenkezőleg: lehet csak gyönyör és élvezet is, ha tényleg figyel rád!


Várom a frissítésed, hogy megvolt-e már vagy hol tartasz épp! :)

2022. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ember függő hogy mennyire fog fájni, nekem fájt egy kicsit ha izgulsz akkor jobban fog, meg ha rá stresszelsz..
2022. jún. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan nagyon izgultam az első nemi kontaktusom előtt, tudtam, hogy alapvetően fáj, ezért mindent, de tényleg MINDENT összeolvastam róla előtte és így is nagyon aggódtam a fájdalom és a vér miatt, így találkoztam azzal a tán kevésbé ismert információval, hogy a művészi tornázó vagy balettos lányok, ha megvan a spárgájuk, illetve lovagló lányoknak spárgázás és lovaglás közben már kitágulhat annyira a szűzhártyán lévő természetes luk a havi vérzés miatt, hogy ott aztán egy férfi nemi szerv is befér sérülés és fájdalom okozása nélkül. Én nagyon örültem ezeknek az információknak, mert spárgázni is tudtam anno meg lovagoltam is nyaranta táborban, és bár így is nagyon aggódtam a fájdalom és vérzés miatt, végül szerencsére egyik sem volt, aminek én a mai napig is úgy örülök, szóval talán tényleg igaz ez, de tényleg az is fontos, hogy kellőképpen ellazult, nemi izgalomtól (vagy síkosítótól!) nedves legyen a befogadó lány, mert az aggodalomak okozta görcsök csak kiszárítják és összehúzódással fájdalmassá teszik a behatolást, ami amúgy a világ legcsodálatosabb élménye is lehet, vagy egy életre traumát is okozhat a felkészültség hiánya.


Én mondjuk már 16 éves korom előtt is folyton szexelni akartam és hálás vagyok a sorsnak, hogy csupa olyan jó embert küldött az utamba, akik nem hogy nem használták ezt ki, hanem még kamaszos haragomat is kiváltották azzal, hogy nem voltak hajlandóak lefeküdni velem 18 éves korom előtt. Végül így sem vártam meg a 18. szülinapomat, de nem sok kellett hozzá, három héttel előtte történt úgy, hogy az is lényeges, hogy mennyire nem akárkivel, hanem olyan valakivel, akibe vagy 12 éves korom óta bele voltam esve és akartam, vágytam rá, és akkor már, mire le is feküdtünk egymással, már két hónapja jártunk is, és igen, én sürgettem, hogy nehogy már most tényleg meg kelljen várni a jogilag is nagykorúságom pillanatát, szóval már szinte erőszakos is voltam, annyira sürgősnek éreztem, aminek az lett az eredménye, hogy a végén ő mondott csődöt, annyira izgult a nagy esemény miatt, hogy jobban fókuszált az aggodalmaira, mint a lehetséges élvezetre, amit szerencse, h rögtön megértettem egy szava nélkül magamtól is kitaláltam és szerető elfogadásom mellett biztosítottam arról, hogy nem annyira sürgős nekem, hogy most azonnal muszáj belém hatolnia (jó lesz holnap is... ;) :D ) és végül tényleg másnap volt annyira meglepően csak jó, hogy az már majdnem szégyellnivaló annyi rossz női élmény között, mégis fontosnak tartom megosztani a csak jó, nagyszerű élményemet is először, hogy ez is lehetséges, és tán tényleg a spárgának (1), a lovaglásnak (2), a vagy két éve folyton mindenkivel szexelni akarásom (3) és a sok éve vágyott, ám két hónapja végül tényleg velem aktív kapcsolatban is lévő álmaim hercege miatt (4).


Ugyanakkor szeretnék annak is hangot adni itt, hogy hiába emlékszem éktelen haragomra 16-17 évesen mindenkire, aki nem volt hajlandó lefeküdni velem, miután megtudta a koromat, és igen, arra is emlékszem, hogy gondoltam, legközelebb kamuzok egy 19-et mondjuk, de jó, hogy mindig is kényszeresen őszinte voltam, és most már végtelenül hálás vagyok az összes olyan fiúnak, fiatal embernek, férfinek, aki nem használta ki kamaszos forrófejűségem, mert mostantól visszanézve tényleg nem voltam még lelkileg is kész pl. elfogadni azt, ha valami nem úgy sikerült volna, ahogy én azt tüzes-rózsaszín mámorosan elképzeltem, mert iszonyatos testi és még nagyobb lelki sérüléseket lehet szerezni a túl korán és akárkivel elkezdett nemileg aktív életmóddal.

2022. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!