Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor is el lehet érni spricce...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is el lehet érni spriccelést ha csak csikló izgatással tudok elélvezni?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a squirt, hogy kicsit izgassam vele a partnerem, tuti nagyon tetszene neki, látványos lenne. Viszont csak csiklónál tudok elmenni, így is lehetséges vagy csak azoknak működik akik hüvelyi úton tudnak?

22/lány



2022. ápr. 18. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze, úgyis tudsz. Elméletileg.
2022. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Többnyire úgy lehetséges
2022. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
És hogyan lehet úgy? Engem is érdekel;D
2022. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Fújj!

Csak az ilyen nőtől mentsen meg a világ.

2022. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, siman !
2022. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőm úgy képes ilyen orgazmusra, hogy ha hüvelyi orgazmusa van és a csiklója is izgatva van mellé, én úgy vettem észre, de akkor sem mindig.
2022. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a csikló izgatásától nem lehet spriccelni. Ha csak csiklóval tudsz elélvezni az nem akadály, de ujjazni kell közben.

Én is csiklóérzékeny vagyok, elélvezni csak azzal tudok, de szoktam spriccelni...

2022. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dregor ***** válasza:
52%
Kérdező, én szívesen gyakorlok veled és ameddig nem spriccelsz nem adom fel. :D
2022. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több videót láttam, hogy a talp tollal való csiklandozással (vibrátorral) több spriccelést is megélt, és valósnak tűnt! Veletek már így is előfordult?
2022. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hetes, tévedsz. nálam spriccelt nő már ujjazástól is, de olyan is volt aki az arcomon ülve folyt el, ott pedig csak a csiklóját érte ingerles. egy kisebb Tócsa lett a lepedőn a tarkom alatt ahogy végig folyt az arcomon, híg volt, vizszeru, tehát nem sima puncinedv, de nem is pisi..
jan. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!