Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S O.S. Tényleg szűz lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S O.S. Tényleg szűz lehetett?

Figyelt kérdés
A szitu röviden: másfél éve együtt vagyunk és tegnap ittasan közölte hogy ő még szűz volt mikor összejöttünk. 24 éves pasi. De ennek semmi jele nem volt... Most teljesen összezavarodtam... Valóban az lehetett?

2022. máj. 2. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Számít valamit?
2022. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha több infót tudnék, akkor megtudnám mondani, mert ennyiből bármi lehetséges.
2022. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1es. Egy picit de csak a saját lelki békém miatt ugyanis megkérte a kezem. És félek hogy nem az van-e a dologban hogy én voltam az első neki
2022. máj. 2. 07:50
 4/18 A kérdező kommentje:
2es: kollégák vagyunk és sokáig ment köztünk a heccelés. Aztán mikor először találkoztunk úgy ő egy buliból jött és kicsit el volt ázva.Teny hogy neki nem volt orgazmusa(csináltam mindent is) viszont olyan órálban volt részem tőle mint még senkitől. A következő alkalmakkor nem volt ilyen probléma hogy nem megy el. És azóta is frenetikus a szex vele.
2022. máj. 2. 07:57
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Tegyük fel, hogy igen.


24 éves, 2+ éve van veled, ha nem valami gyerek felfogású, akkor nem kéri meg a kezed csak azért, mert lefeküdtél vele.


24 évesen, ha tudja mit akar, mire vágyik, akkor el tudja dönteni, hogy veled akar-e maradni vagy sem.


Két éve látja, hogy milyen veled együtt lenni, szóval tudja, hogy nagyjából mire számítson, ha veled marad.


Nem hiszem, hogy különösebben aggódnod kellene.

2022. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Ez esetben valószínű,nem volt szűz, csak ideges.
2022. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
És ha szűz volt? Jól megvagytok. Minek kell ebből ügyet csinálni?
2022. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

En ertem a kerdezot, hiaba fogtok erte lepontozni. Az van, hogy a srac majd 23 eves koraig senkit nem tudott osszeszedni. Az egy dolog, hogy senki nem tapsikol oromeben azert, hogy semelyik masik nonek nem kellett a parja rajta kivul, de a fo problema ott kezdodik, hogy sok ilyen helyzetben levo ferfinak mar majdnem mindegy, hogy kivel lesz, csak legyen valakivel. Ami szintén nem egy tul joleso erzes. A kerdezo attol fel, hogy a nagy szerelem nem neki szol, hanem annnak, hogy vegre talalt mar maganak valakit es csak azert veszi el, hogy ne maradjon egyedul. Tehat nem azert, mert o az osszes no kozul a kerdezot valasztana, hanem azert, mert az osszes no kozul a kerdezo az egyetlen, aki hajlando leallni vele.

Persze, vannak olyan esetek is, amikor a ferfi azert marad ilyen sokaig szuz mert varja az igazit, senki nem eleg jo neki, de valljuk be, nem ez az altalanos. Viszont az becsuletes, hogy nem ment el oromlanyhoz, hogy elveszitse a szuzesseget.

2022. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"Az van, hogy a srac majd 23 eves koraig senkit nem tudott osszeszedni."

Ez nem valamiféle verseny! Magyarázd már meg, hogy miért probléma ez! Én pl 24 évesen vesztettem el a szüzességem és nem éreztem, hogy lemaradtam volna, sem nem panaszkodott egyik nőm sem. Most feleségem van és családom.


Ne csináljunk már úgy, mintha 23 évesen szűznek lenni olyan hihetetlen volna! Az mivel jobb, ha valaki 14 évesen kezdi és 23 évesen már 20 parneren van túl?!


"sok ilyen helyzetben levo ferfinak mar majdnem mindegy, hogy kivel lesz, csak legyen valakivel"

Ez a gondolkodás mondjuk jellemző egy 30 éves szűzre, de egy 23 évesre?! Pont azért nem feküdt le fűvel-fával, mert megnézi, hogy kivel kezd kapcsolatot!

2022. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem probléma hogyha az volt. És nem attól félek hogy azért kérte meg a kezem mert végre valakit megdugott, mivel lett volna lehetősége és alkalma hogy bárkivel lefeküdjön(jó képű és intelligens). Csupán a lehetőség aggaszt hogy esetleg évek múltán rájön hogy másik nőt is kipróbálna. Tudom ez mindig benne van a pakliban...
2022. máj. 2. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!