Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelt kérdés

Kb fél éve mentem fel egy srác hotelszobájába önszántamból. Izmos volt, erős és nyilván nagyobb mint én. Nagyon erőltette, hogy ő nem szeretne gumit húzni,mire én mondtam neki hogy vagy gumival vagy sehogy. Mondta, hogy nagyon nem szeretne húzni, úgyhogy felalltam és elindultam az ajtó felé. Ekkor felnyomott a falra és elkezdett fogdosni. Ekkor már féltem nemet mondani, de már ennek ellenére is felpofozott. Miután végzett bementem a mosdóba és írtam egyik barátomnak, hogy jöjjön értem, mert baj van. Mikor kijottem, megint elkapott és csak utána tudtam eljonni. Nem mertem ellenkezni, mert így is erőszakos volt. Azóta nagyon nehéz téma nekem a szex. Nem voltam sose prűd, de azóta hiányzik a szex, de mikor oda kerülne a sor, akkor inkább elengedem az egészet és nem is teszek érte semmit. Félni már nem félek a férfiaktól, de érzek egyfajta undort. Családom nem tud erről, nálunk a szex tabu téma.

22/L



2022. máj. 8. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
71 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy erőszak! Fel kellett volna jelentened.
2022. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Szexuális kényszerítés és mellette, mivel nem hagyott szabadon mozogni, távozni a lakásból, a személyi szabadság jogtalan korlátozása is megáll. Én feljelentést tennék, seggfej. Lehet lesz olyan női társad aki ezt nem ilyen könnyen éli majd át lelkeg, hanem akár emiatt életét is eldobja.
2022. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, sietve írtam. 2- es vagyok. Jelentsd fel!
2022. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Én mindig próbáltam rendes lenni a nőkkel és annyi nem jut nekem, hogy a talpukat megmutassák. Az ilyen barom állatokhoz meg felmegy egy nő és meg megerőszakolják. Sajnálatos ami történt veled.
2022. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy voltam már vele korábban és akkor nem volt baj vele. Feljelentést azért nem tettem, mert bizonyíték hijjan nem tudtak volna semmit se tenni amúgy sem.
2022. máj. 8. 14:31
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Pfuj de undorító emberek vannak. Eltudom képzelni, hogy nehéz volt, de akkor egyszerre fel kellett volna jelentened, vagy elkezdeni sikitozni, vagdalózni.
2022. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
#6 vagyok. A lepontozónak. Te minek neveznéd azt a személyt aki nem tudja hogyha megverik és megerőszakolják az erőszak, mert miután megverik és megerőszakolják, idejön megkérdezni hogy megerőszakolták-e. Azaz nem tudja mi történt vele. Ez a személy értelmi sérült, vagy kamus troll. Utóbbira tippelek.
2022. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyértelműen erőszak. Miért nem jelentetted fel?
2022. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%

Fél év után egy állítás áll majd szemben egy tagadással. Bizonyíték nélkül vajon meghurcolják a rendőrök a fickót ?

Én a fickó helyében azt mondanám, hogy fizettem neki de utólag kevesellte és ezért találta ki a sztorit.

2022. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
84%
Csak öt választ kellett várni az áldozathibáztatásra, annyira bájos! 🙄
2022. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!