Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelt kérdés

Kb fél éve mentem fel egy srác hotelszobájába önszántamból. Izmos volt, erős és nyilván nagyobb mint én. Nagyon erőltette, hogy ő nem szeretne gumit húzni,mire én mondtam neki hogy vagy gumival vagy sehogy. Mondta, hogy nagyon nem szeretne húzni, úgyhogy felalltam és elindultam az ajtó felé. Ekkor felnyomott a falra és elkezdett fogdosni. Ekkor már féltem nemet mondani, de már ennek ellenére is felpofozott. Miután végzett bementem a mosdóba és írtam egyik barátomnak, hogy jöjjön értem, mert baj van. Mikor kijottem, megint elkapott és csak utána tudtam eljonni. Nem mertem ellenkezni, mert így is erőszakos volt. Azóta nagyon nehéz téma nekem a szex. Nem voltam sose prűd, de azóta hiányzik a szex, de mikor oda kerülne a sor, akkor inkább elengedem az egészet és nem is teszek érte semmit. Félni már nem félek a férfiaktól, de érzek egyfajta undort. Családom nem tud erről, nálunk a szex tabu téma.

22/L



2022. máj. 8. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%
Írtam privit,velem is történt hasonló,pedig közel nem volt ilyen erőszakos,de már az is erőszaknak számított!
2022. máj. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%
Fel kellett volna jelentened ezt a tetves férget vagy jobbik esetben szarrá veretned!
2022. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen az. Feljelentést kellet volna tenni azonnal.

Illetve segit a gázspray általában.

2022. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Missi_Key ***** válasza:
0%
nem. ha nem mondasz nemet nem is lehet erőszak. attól hogy izmos még nem gondolat olvasó. plusz ha valakinek kinyomod a szemeit az már nem fog megverni sem, de anyira azért nem bántad a dolgot hogy így védekezz..
2022. máj. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!