Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szexuális erőszaknak számít?

Figyelt kérdés

Kb fél éve mentem fel egy srác hotelszobájába önszántamból. Izmos volt, erős és nyilván nagyobb mint én. Nagyon erőltette, hogy ő nem szeretne gumit húzni,mire én mondtam neki hogy vagy gumival vagy sehogy. Mondta, hogy nagyon nem szeretne húzni, úgyhogy felalltam és elindultam az ajtó felé. Ekkor felnyomott a falra és elkezdett fogdosni. Ekkor már féltem nemet mondani, de már ennek ellenére is felpofozott. Miután végzett bementem a mosdóba és írtam egyik barátomnak, hogy jöjjön értem, mert baj van. Mikor kijottem, megint elkapott és csak utána tudtam eljonni. Nem mertem ellenkezni, mert így is erőszakos volt. Azóta nagyon nehéz téma nekem a szex. Nem voltam sose prűd, de azóta hiányzik a szex, de mikor oda kerülne a sor, akkor inkább elengedem az egészet és nem is teszek érte semmit. Félni már nem félek a férfiaktól, de érzek egyfajta undort. Családom nem tud erről, nálunk a szex tabu téma.

22/L



2022. máj. 8. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

10#, de igen, van ilyen. Ha benne vagy, nem tudsz reálisan gondolkodni.

Engem 16 évesen a család barátja kényszerített szexre miközben szüleim, kishúgom a házban aludtak.

Kérleltem, hogy ne, nem akarom, hagyja abba.

Viszont olyan szégyent éreztem, hogy nem mertem kiabálni, a 4 éves húgom a szomszéd szobában aludt, rettegtem, hogy felkel és így fog látni. Valahogy a szüleimnél is ez volt. Nagyon jó barátjuk volt és annyira sokkot kaptam, annyira szégyelltem, hogy nem mertem kiabálni, csak halkan sírtam.

Pedig ha kiabálok, valszeg közbeavatkoznak és nem történik meg.

Mai napig nem tudják.

Most akkor engem megerőszakoltak, vagy nem? Mai napig én is elgondolkodom rajta. Ma már leüvölteném a fejét, de 16 évesen máshogy látja az ember.

2022. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

#13

Ilyen alapon bármikor bemehet egy nő a rendőrségre, hogy 5 évvel ezelőtt március 23-án délután 4 órakor xy megerőszakolt.

Szerinted az xy meg tudja mondani mit csinált 5 évvel azelőtt délután 4 órakor ? Nincs alibije tehát bűnös. 8 év börtön.


4 év múlva kiderül hogy a hölgy hazudott. Mit tesz a bíróság ? Leülteti 8 évre a nőt is aki tönkretette a férfi életét ?


Volt nemrég egy eset amikor egy intézetes ribihez kihívták a mentősöket és ő megvádolta őket hogy zaklatták a mentőautóban. Szerencsétlen fiúkat hogy meghurcolták miatta. Tisztességes emberek voltak és meg lettek alázva.

2022. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
#15 itt állítólag meg is ütötték a felnőtt kérdezőt és utána megerőszakolták. És nem tudja mi történt vele. Nagyon életszerű. Nem hasonlítható egy megfélemlített gyerekhez. És igen, téged megerőszakoltak. A legocsmányabb rémtettet követték el veled szemben :(
2022. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
57%

16: "Hazhoz mentél a pofonért, mit vársz?"


Nem tudom a te sztorid (ami akár lehet valid is), hogy jön ahhoz, hogy én "rácsodálkoztam" az "elegáns" válaszra. :)

2022. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a többi férfitársam helyébe is szégyellem magam... Ki a f*sz képes ilyesmire? Egyébként szerintem elég erőteljesen az. De ha jogilag nem, akkor is f*sza traumát okozhatott neked...
2022. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamusztori, részeg voltam és felmentem egy fiúhoz, akivel korábban voltam már. És azért kérdezem, hogy erőszak-e, mert nem mertem ellenkezni,hiszen már azzal kezdte, hogy megütött, bele se mertem gondolni, hogy mit tesz, ha ellenkezem vagy kiabálok, tehát nem tudom azt állítani, hogy ellenkeztem.
2022. máj. 8. 16:37
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért az kemény, hogy még az áldozatot hibáztatják...

Tisztába vagyok azzal, hogy sok nő csak kitalál hasonlókat hogy valakiről a gatyát is leperelje, de azért egy ilyen kérdésnél merem feltételezni hogy nem erről van szó. Ha meg igen, akkor se vagyok előítéletes. Elég nagy lelki traumát tud okozni egy lánynak egy ehhez hasonló eset. Van pár lány ismerősöm akinek volt hasonló storyja, valamelyik azóta undorodik a férfiaktól.

2022. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem értem amúgy a felhaborodast, nem akarok perelni, se feljelenteni senkit, mert bizonyítani nem tudok semmit,csak azt hogy aktus történt.
2022. máj. 8. 16:56
 19/24 anonim ***** válasza:
30%
Azt hogyan tudod bizonyítani hogy fél éve akkor és ott aktus történt ?
2022. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megvan az insta beszélgetés.
2022. máj. 8. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!