Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szereti a gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti a gumit és mindenáron gumi nélkül akarja csinálni. Belemerjek menni? Azt mondja, hogy vigyáz és kihúzza időben.

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 17:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
7-es vagyok. Én steril vagyok elméletileg nem lehet gyerekem, de azért így is kihúzom :). Szerencsére az eddigi nők akikkel dugtam nem igazán igényelték a gumit, sőt. Nem is lenne túl élvezetes, nekem nem jó. Semmi gond azzal, ha a másik meg csak azzal akarja, akkor nem egymásnak vagyunk teremtve.
2022. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha időben kiveszi, és ebben ott egy nagy HA, még akkor is lehet nyem csak gyerek de betegség is. A kérdés az, hogy te mennyit vagy hajlandó beáldozni azért, mert ő azon hisztizik, hogy a kis hercegi kukettóját nem érintheti gumi.
2022. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kockáztass. Szedj gyógyszer vagy valami egyéb fogamzásgátlót, de semmi képp se csináld óvszer nélkül.
2022. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Csak ha szeretnél gyereket, vagy az abortusz a hobbid.
2022. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben menj bele ha te akarsz gyereket/gyerekeket szülni ebben a kapcsolatodban és ö irásban vállalja az apaság elismerését és aktiv szerepét a gyerekek felnevelésében, ellátásában. Ha nem, akkor vagy kotont huz, vagy lapátra kerül!!!!!
2022. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Arra nagyon figyelj, hogy csak egy menet legyen vagy ha mégis lesz második, előtte menjen el pisilni, nehogy az elélvezés utáni sperma beléd menjen a második menetnél.

Amúgy nekem bevált, nő létemre nem élvezem a szexet gumiban.

Viszont fontos, hogy a srác mennyire tudja magát kontrollálni. Gyorstüzelőkkel ne szokj rá ilyesmire.

2022. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Netről másolva: Bár vannak ún. természetes módszerek, ezek egyike sem bizonyul megbízhatónak, és nem ajánlott pusztán ezekre hagyatkozni. A természetes fogamzásgátlás legismertebb módja a megszakított közösülés. Ez jelentős teherbeesési kockázattal jár, hiszen egyrészt megfelelő önuralom kell hozzá a férfi részéről, másrészt sokan nem tudják, hogy a spermium a húgycsőben akár 72 óráig is életképes, ami jelentősen rontja a módszer hatékonyságát.


Ennek a leggyengébb a hatékonysága, nem véletlenül.

2022. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Papám mindig azt mondta: A férfi bele tojik a kalapjába és fejére teszi, akkor is férfi marad. Ha terhes maradsz melletted áll majd. Én nem vallanám be. Pasi vagyok és hülye duma hogy zavarja a gumi. Önző a Pasid. 40f
2022. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Ne engedd ez egyértelműen hogy veszélyes
2022. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz még gyereket, akkor semmiképpen ne menj bele a megszakításos közösülésbe. Nem jó játék, és folyton azon fogsz izgulni, hogy nem lettél-e terhes.


Esetleg a női óvszert próbáltátok már? Elvileg ezt pont az ilyen esetekre találták ki. Hasonló a hagyományos óvszerhez, csak két gyűrűje van, és a hüvelybe kell betenni aktus előtt. Kicsit drága, de ha a párod áldoz rá 800-1000 Ft-ot aktusonként, akkor akár ez is működhet. Vagy legalább is egy próbát talán megér.

2022. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!