Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ilyen formában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen formában tényleg nagyon gáz, hogy anyukám 36 évesen segít az ismerkedésben, lehet le kéne állítanom?

Figyelt kérdés

Sokszor együtt megyek anyukámmal, segítek , elkísérem , ide oda..

Anyukám nagyon szeretne már unokát ezért próbál aranyos lányt szerezni nekem, az a baj hogy eléggé irreálisak az elvárásaim szerintem 100 nő közül kb. egy fog meg és anyukám mindig olyan nőkhöz vissza oda, akik nem az eseteim. Ciki hogy mondja a nőnek hogy milyen rendes vagyok és hogy igyunk meg valamit stb... és akkor én meg nemet mondok...


2021. máj. 24. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

"nagyon szeretne már unokát"


Az önző céljain kivül van más oka ami miatt ennyire aktiv anyuka?

2021. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Anyukád 36 éves, jó esetben 18 évesen szült, akkor te is kb 18 lehetsz most.

Hova akar unokát a 18 éves fiátol?

2021. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Te vagy 36 éves?
2021. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anyukádat kéne kicsit helyre tenni, nem bántásból írom. Kedves vagy, hogy segítesz neki de őszintén megmondhatod neki, hogy ne ő keresgéljen neked, mert az a te feladatod. És itt érdemes figyelni arra is, hogy ha találsz valakit, ne telepedjen rátok, mert az ijesztő lehet egy nő számára. Senki nem szereti az anyámasszony katonáját amikor komoly kapcsolatról van szó. 🙂


U.i. Gondolom te vagy 36 éves, nem az anyukád. Picit félreérthető a megfogalmazásod. 🙂

2021. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.. életképtelen anyuci pici fiacskája nem kell egyik nőnek sem.. max ha mocskos gazdag vagy, akkor találsz olyat ki kipottyant 1-2 gyereket házassági szerződés nélkül.. majd válik.
2021. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én vagyok 36 éves
2021. máj. 24. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez nem kamu kérdés.... :D
2021. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy rohadt válogatós lehetsz, ha 100 nőből egy tetszik neked, másrészt normális felnőtt ember hidegrázást kap attól, ha a szülő keresné őt a gyereke párjának. Én is jártam így (férfi vagyok), hogy a lány helyett az anyja írt, hogy párt keres 26 éves lányának. Természetesen esélyt se adtam neki. Arra gondoltam, majd ha nem az anyuka, hanem a 26 éves lánya keres párt, akkor van miről beszélni.
2021. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"én vagyok 36 éves"


És akkor az agyam felsikoltott, és kivetette magát az ablakon...

2021. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Miért?
2021. máj. 24. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!