Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasként van-e bennetek új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként van-e bennetek új izgalmak felé vágyódás?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miképpen eletik meg ha egyszerre elotor bennetek az újdonság iránti vagy? Szerintetek hogyan lehet ezt kezelni, kinek mi fér bele nyitni ebbe az irányba? Természetesen tudom hogy mi számít etikusnak es mik a hatarok magam is. Még sosem leptem at, de erdekelne hogy a tartós kapcsolat megorzese erdekeben milyen eszközökhöz folyamodnatok.

2022. máj. 13. 00:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha van, most pl nemrégen kiváltotta valami mégjobban, de amikor eszembejut kiverem és ennyi.
2022. máj. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
6 éve együtt. Szeretjük egymást. Mégis mostanában megzavarodtam. En is megoldom magam. Sőt. Vannak egyeztetett különleges vágyaink. De megis. Az uj az uj.
2022. máj. 13. 01:24
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy minden mást is, megbeszéljük - mondjuk nem a vasárnapi ebéd közben az anyóséknál 😄 Célszerűbb "ágyjelenet" után pihegve amikor amúgy is kézenfekvőbb a szexualitással összefüggőbb témakörök megbeszélése. Elmondod hogy mi merült fel benned és megdiskuráljátok hogy kipróbáljátok-e vagy sem.
2022. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Én viszonylag friss házasként látok a feleségemnél szebbeket, vagy épp hasonlóakat akik a közelemben vannak.

Csábító a gondolat hogy mi lenne ha kikezdenék valakivel, aztán lenne egy szeretőm.

De aztán eszembe jut, hogy megérdemli ezt a párom? És én, nem érek többet ennél, mint a legalantasabb vágyak? Ezért időről időre keresek valami újat a páromban, amit megismerhetek, megszerethetek benne.

Ha ez elfogy, mert teljesen ismerem akkor valószínűleg találok ki új módokat rá hogy ne kelljen más.

Kis munkahelyi flört még szerintem belefér, nagyon sokan vannqk vele így, hogy igazából az csak szöveg, nem tettek.

2022. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon értelmes gondolatok, köszönöm. :)

Egyetertek azzal, hogy nem tesszük meg mert tiszteljük a másikat. És azzal meginkabb hogy megbeszeljuk a vagyainkat :)

Ezt mi is megtettuk es nagyon sokat segitett.

Es mit gondoltok arról ha mar csak a fantazia megvan, magatokban, errol agyaltok... az sem teljesen normális, nem? Mármint ha fejben máshol jarsz időnként... annak hol a vege? Tudom h a gondolat es tett pont azert ket út mert az egyiket tudatosan nem leped meg. De mégis. Es szerintem ezzel biztosan sokan "szenvednek".

2022. máj. 13. 02:49
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Mi akkor a ritkaság vagyunk úgy néz ki. Mindegy, hogy a férjemnek vagy nekem jutott valami eszembe, de kipróbáljuk általában, ha normális keretek közé befér (eddig mindenkinek csak ilyen vágya volt). Aztán meglátjuk, hogy tetszik-e nekünk vagy sem. Mivel mi elég korán kezdtünk dolgokat kipróbálni, így mostanra elég változatos a szexuális életünk. Időnként többesezünk is. Én örülök neki, hogy közösen meg tudjuk ezeket élni.
2022. máj. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Csak az orálisan-análisan elölről hátra, majd egyből s*ből szájba kombináció, ami összehoz minket.
2022. máj. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

"Es mit gondoltok arról ha mar csak a fantazia megvan, magatokban, errol agyaltok... az sem teljesen normális, nem? Mármint ha fejben máshol jarsz időnként... annak hol a vege?"

De, normális. Pont erre való a fantázia, hogy elképzeld annak a kiélését, amit a valóságban nem tartanál etikusnak.

2022. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: csak azok vannak.

15 év házasság, az asszony bármi nemű újdonságot elutasít. Aztán majd csodálkozik, ha valaki más meg nem...

2022. máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonsokan felrelepnek, nem feltetlenul mert hianyzik valami, hanem az uj vonzalma... Sokan azert mert unalmas lett otthon a szex...
2022. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!