Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az a száraz orgazmus a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a száraz orgazmus a férfiaknál? Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Mindjárt 40éves nő vagyok nem kevés pasival voltam már. A jelenlegi párom szopás közben élvezett legalább is azt mondta de nem jött neki sperma. Létezik ilyen?
2022. máj. 15. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kicsapta közvetlen előtte
2022. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mantis religiosa ***** válasza:
Igen. Férfiaknál is létezik a multiorgazmus, bár elég ritka.
2022. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 onlyjustme ***** válasza:
100%

Van, én képes vagyok rá bizonyos körülmények között.

A testi orgazmus egy két mozdulattal néha előbb jön mint az ejakuláció, ha például pont az utolsó pillanat előtt abbahagyja a szopást a lány és a kezével se segít, egy pár tíz másodpercig tartó remegős orgazmus lesz spricc nélkül, kimerítő de jó érzés ráadásul nagyon rövid szünet és mehet tovább a menet, bár ekkor már másodszorra nagyon nehéz elsütni hiába áll, egyfajta zsibbadás szerű érzés marad a péniszem környékén, igaz nekem először is sokszor problémás.

Direkt nehéz megcsinálni hisz ott abban a pillanatban már pár perverzebb gondolat elég tud lenni a spricchez de néha így alakul. Ha nagyon rákészülnék, szándékosan erre gyakorolnánk lehetne gyakori de igaziból a feleségem szereti a végtermékem és ilyenkor bennem is marad egy kis hiányérzet.

2022. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!