Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miből veszitek észre egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miből veszitek észre egy férfin, hogy szűz vagy csak régen volt már kapcsolata?

Figyelt kérdés

Mit csinál másképp egy szűz férfi egy a szexuális aktivitását régebb óta szüneteltetőtől? Nem mer úgy közeledni vagy nem tudja hol mit keressen, hogyan megy az egész folyamat? Ha minden nő egyedi, akkor végülis simán lehet bénázni úgyis, ha már volt előtte kapcsolat, mert az új partnernek teljesen más dolgok jönnek be.

Amúgy nagyon más elbírálás alá esik a két eset vagy igazából az a lényeg, hogy el kell kezdeni egy folyamatot és

összecsiszolódni testi síkon?



2022. máj. 15. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki régen volt nővel, attól még tudja, mit-hol keressen, nem hezitál. Egy szűz pasi szerintem nem ilyen határozott. De amúgy ki tudja? Nyilván nem fogom ránézésre felismerni, ha meg megmondja, hogy az, akkor csak izgalmasabb lesz bevezetni. Mondjuk nekem mindkét verzió tetszik.
2022. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kormányablakban lelehet kérdezni.
2022. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit ittas voltam, és az izgulás is úgy hatott rám, hogy nehezen élveztem el.

A nő ezek után megkérdőjelezte, hogy szűz voltam odáig.

2022. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még lány koromban, 20 évesen összeakadtam egy pár évvel idősebb férfivel.

Nem volt túlságosan az esetem, de megsajnáltam, mert még soha nem látott nőt meztelenül.

Mondta, hogy még soha nem volt nővel.

Gondoltam, hogy az ágyba invitálom, hogy legyen némi tapasztalata.

Én négykézláb bepucsítottam, mondtam, hogy így hátulról hatoljon belém.

Várok, várok, nem történik semmi,majd rákérdeztem mi a probléma.

Erre ő azt válaszolta, hogy ne haragudjak, először van ilyen helyzetben ,és nem tudja, hogy a 2 luk közül melyikbe kell bedugnia.

Na ettől kész lettem, megszakadtam a röhögéstől.

2022. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Az idegessegbol tudni meg h alig mer csinalni valamit a szuz.

Aki csak regen volt novel az lehet h feszult de pettingre felenged es aztan belerazodik ujra.


Ha felsz h benazol/kiderul h szuz vagy, dobd be h imadod ha meglovagolnak. Azt szeretik a nok es akkor majd ezzel kezdi addig meg belerazodsz h mit hova.

2022. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőig izgultam. De az első esetnél iszogattunk egy étteremben, és aután vittem el hozzám a Hölgyet, aki pár évvel idősebb volt. Talán az alkohol is jól hatott, mert bátrabb voltam, a lány szerint jól csináltam, jó voltam, és nem mentem el pillanatok alatt, és reggelig 7 menetünk volt. Azóta kb. 60 nővel voltam együtt!
2022. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!