Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, beletiport a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, beletiport a nőiességembe? Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Elmondtam tegnap a páromnak, hogy nehezen tudom elengedni magam szex közben, hiába vagyunk együtt már 4 éve, mert úgy érzem, teljesítenem kell. Sokat beszéltünk erről, ő elmondta, hogy szerinte a szex az érzelmekről is szól, és számára ez inkább érzelemkifejezés, ilyenkor érzi, hogy nagyon szeret és hogy én is szeretem őt. Én ezt nagyon furcsállottam, szeeintem férfiak esetén ez egy nagyon idegen álláspont. A végén szeretkeztünk, és én úgy éreztem, végre el tudom magam engedni, egészen belefeledkeztem a dologba. Éppen lovagoltam rajta, amikor azt mondta: "Sajnálom, hogy ilyen vékony a farkam, alig érezlek." Nekem ez nagyon rosszul esett, nem is folytattam tovább, hanem elsírtam magam. Utána azt mondta, hogy ez nem azért van, mert tág vagyok, hanem mert nost nem olyan kemény a farka, sokkal nagyobb szokott lenni a makkja, jobban rásimul a puncim. A kapcsolatunk alatt még sosem mondott ilyet nekem, sosem mondta, hogy nem érez, bár többször is momdta, hogy szerinte kicsi a pénisze. (Szerintem teljesen átlagis, és én mimdig érzem) Sírtam, de ő aztán még egy masik pozícióban, ahol szűkebb vagyok, betette és befejezte, bár nekem ez már fájt.

Úgy érzem, becsapott, mert ennek semmi köze nem volt ahhoh, hogy szeret-e vagy sem, és nagyon fáj, hogy éppen ilyen körülményyek közt mondta ezt.

Szerintetek túlreagálom?



2022. máj. 16. 08:27
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
9: Sajnos nekem fáj a szex és csak csiklói orgazmusom van, de azzal nem akarom őt zavarni. Egy ideig még szóltam neki, ha valami nem volt jó, de nem akartam megbábtabi vagy megalázni, ezért most már nem csinálok ilyet, ő amúgy is jobban tudja, hogy jó. Az orgazmusommal meg nem foglalkozom, mert az csak plusz munka neki, nem szeretném, ha ezzel kellene foglalkoznia, a szex nem erről szól.
2022. máj. 16. 09:14
 12/40 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 10-esnek ment.
2022. máj. 16. 09:16
 13/40 dregor ***** válasza:
90%
Ti nagyon nem vagytok egymáshoz valók...
2022. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

11#"Az orgazmusommal meg nem foglalkozom, mert az csak plusz munka neki, nem szeretném, ha ezzel kellene foglalkoznia, a szex nem erről szól."

Te valamit nagyon rosszul tudsz...

Amúgy te minek tekinted magad a szexben, egy biodíszletnek, egy segédeszköznek??

Ne őrülj már meg... nem vagy te ürítőtartály!!

2022. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
78%
4 év után ilyen problémáitok vannak?
2022. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
14: nem vagyok biodíszlet, mindig szoktam orálozni neki és nemcsak fekszem, mint egy darab fa. Kiveszem a részem a szexből, nem csak neki kell dolgoznia!
2022. máj. 16. 09:32
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy büntiből nyalja tisztára a talpadat:).
2022. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos nekem fáj a szex"

Akkor érthető, hogy nem tudod magad elengedni, viszont ezt ő is észre veszi. Pont ezért kell róla beszélni. A szex nem szabad, hogy fájjon!


"csak csiklói orgazmusom van, de azzal nem akarom őt zavarni."

A legtöbb nőnek csak az van. De ettől még nem kell lemondani róla. A feleségemnek sincs hüvelyi orgazmusa, de nagyon szeretem nyalni a punciját és ezzel eljuttatni a csúcsra. Aztán utána mehet a behatolás is.


"ő amúgy is jobban tudja, hogy jó."

Nem, nem tudja! Honnan tudná már, hogy jó neked, ha nem mondod el neki?! Nem vagyunk egyformák és ami az egyik nőnek jól esik, a másiknak lehet, hogy nem. Ebből lesznek utána a frusztrációk. Kommunikáció, könyörgöm!!!


"Az orgazmusommal meg nem foglalkozom, mert az csak plusz munka neki, nem szeretném, ha ezzel kellene foglalkoznia, a szex nem erről szól."

A szex KÉT emberről szó, hogy MINDKETTŐNEK élvezetes legyen. Ha te lemondasz a saját élvezetedről, az hosszú távon csak negatív dolgokat hoz elő és előbb-utóbb neki sem lesz jó.

2022. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

18:

Ő maga nem szeret nyalni, nyilván nem fogom erőltetni, ha nem akarja.

Eleinte mondtam neki, mi a jó, de ő azt mondta, az úgy nincs rendben, normálisan nem lehet úgy szexelni, hogy nem csinálhatja abban a tempóban meg olyan erősen, ahogy akarja. Igaza is van, ha nem élvezem, akkor az az én hibám.

És ha nem tudok hüvellyel élvezni, az igenis baj, mert ímneki nyilván nem élvezet az, ha velem kell foglalkoznia és nem elég az, ha behatol...

2022. máj. 16. 10:05
 20/40 dregor ***** válasza:
100%

Kérdező, te biztos, hogy nő vagy és nem csak egy hülyegyerek, aki trollkodik?


A nyalástól egyébként el tudsz élvezni, vagy úgy alapvetően a csiklóizgatástól?

2022. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!