Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, beletiport a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, beletiport a nőiességembe? Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Elmondtam tegnap a páromnak, hogy nehezen tudom elengedni magam szex közben, hiába vagyunk együtt már 4 éve, mert úgy érzem, teljesítenem kell. Sokat beszéltünk erről, ő elmondta, hogy szerinte a szex az érzelmekről is szól, és számára ez inkább érzelemkifejezés, ilyenkor érzi, hogy nagyon szeret és hogy én is szeretem őt. Én ezt nagyon furcsállottam, szeeintem férfiak esetén ez egy nagyon idegen álláspont. A végén szeretkeztünk, és én úgy éreztem, végre el tudom magam engedni, egészen belefeledkeztem a dologba. Éppen lovagoltam rajta, amikor azt mondta: "Sajnálom, hogy ilyen vékony a farkam, alig érezlek." Nekem ez nagyon rosszul esett, nem is folytattam tovább, hanem elsírtam magam. Utána azt mondta, hogy ez nem azért van, mert tág vagyok, hanem mert nost nem olyan kemény a farka, sokkal nagyobb szokott lenni a makkja, jobban rásimul a puncim. A kapcsolatunk alatt még sosem mondott ilyet nekem, sosem mondta, hogy nem érez, bár többször is momdta, hogy szerinte kicsi a pénisze. (Szerintem teljesen átlagis, és én mimdig érzem) Sírtam, de ő aztán még egy masik pozícióban, ahol szűkebb vagyok, betette és befejezte, bár nekem ez már fájt.

Úgy érzem, becsapott, mert ennek semmi köze nem volt ahhoh, hogy szeret-e vagy sem, és nagyon fáj, hogy éppen ilyen körülményyek közt mondta ezt.

Szerintetek túlreagálom?



2022. máj. 16. 08:27
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene benne lenned egy olyan kapcsolatban, ahol csak kihasználnak Téged! A pasidnak csak arra kellesz, hogy ő kiélvezze magát és ennyi. Ez nagyon nem természetes, főleg 4 év után... Minek vagy még vele egyáltalán? Nem hiszem el, hogy neked jó ez a szerep, jelen pillanatban sajnos tényleg csak egy szexbábu vagy, nagyon sajnálom. Borzalmas lehet szembesülnöd ezzel a rengeteg válasszal, amely mind a pasidat minősíti. De hátha fel tudjuk nyitni a szemed.

Nem tudom hány éves vagy, de állj a sarkadra. A jó szex és az odafigyelés Neked ia jár!!!

2022. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
31: hiszen a válaszok többsége azt írja, hogy én vagyok a hibás, csak páran írnak róla durva dolgokat. De nagyrészt mindenki egyetért abban, hogy én vagyok a hisztis, és nekem kellene tennem azért, hogy szűkebb legyek és a párom élvezze a szexet. Privátban is rengetegen leírták, hpgy nem teszek semmit se azért, hogy a páromnak jó legyen!
2022. máj. 16. 14:41
 33/40 dregor ***** válasza:
Pedig én pont nem az írtam privátban... de arra már inkább nem is válaszolsz, hisz nem a te véleményed ismétlem neked én is. :D
2022. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

33: nem azt írtam, hogy mindenki, hanem azt, hogy a legtöbben.

És nem válaszolok, mert szerintem itt leírtam a lényeget, az meg, hpgy miért vagyok együtt ilyen emberrel, nem erre a lapra tartozik. Azért, mert valami nem működik köztünk, és az éppen , hpgy az én hibám, nem kell azonnal kidobni valakit.

2022. máj. 16. 14:52
 35/40 dregor ***** válasza:
100%
Ha szerinted minden a te hibád (ami hülyeség), akkor meg minek hisztizel itt? Maradj vele, legyél cseléd és ürítőtartály, de akkor szépen csendben szenvedj... Biztos nagyon jó egy ilyen kapcsolat egyébként, ahol ennyire lesz...ják a fejed.
2022. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
35: mint látod, a hiszti az nálam sajnos nagyon gyakori. Amikor kiírtam a kérdést, akkor még azt gondoltam, igazam van, de azóta átgondoltam, és igaza van a többieknek.
2022. máj. 16. 15:04
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi! Olvasd el még egyszer a kommenteket! Azt írtuk, hogy azon nem kell megsértődni, hogy "nem érez" téged, mert az az ő önbizalomhiánya, de aztán kiderült, hogy a csávó magasról tesz arra, hogy te élvezed-e a szexet vagy sem és EMIATT igenis bunkó és nem érdemli meg, hogy miatta magadat szégyelld!
2022. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 dregor ***** válasza:
83%
Jól gondoltad, mert neked van igazad. Viszont nem akarsz változtatni... ez pedig lelkileg teljesen tönkre fog tenni. Pedig ennél sokkal többet érdemelnél.
2022. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
100%

"csak csiklói orgazmusom van, de azzal nem akarom őt zavarni"

"nem élvezem, akkor az az én hibám"


Semmi esetre sem a te hibád! Még ha valamilyen okból nem tudnál elélvezni, még akkor sem a hibád lenne, hanem a problémád, amit, párkapcsolat lévén együtt kellene megoldani.


De itt nem erről van szó, hiszen csiklói orgazmusod van (mint ahogy a nők jelentős részének is csak az van - és ők is élvezik a szexet!). Az úgy nem állapot, hogy nem élvezed (a kapcsolat elején esetleg, míg egymásra hangolódtok, de akkor is megoldja egy normális férfi kézzel/szájjal stb), az meg pláne tilos, hogy fájjon! Igenis azért a párod, hogy törekedjen rá, oldja meg - ha nem akarja, vagy csak vadállat módra képes csinálni, akkor keress valakit, aki törődik veled. Jó dolog, ha a társad érdekeit is nézed, de ne vidd ennyire túlzásba, ne rendeld magad alá, legyen jó mindkettőtöknek.


Szóval, pl. legyen legközelebb orál helyett 69 (ha már nem szeret nyalni (bár ezt sosem értem meg, de mindegy), akkor használja a benedvesített ujjait), és igenis vigyen el téged is, vagy legalábbis csúcsközelbe, majd kitapasztaljátok hogy jó neked. Utána jöhet az aktus, közben ingerelje a csiklódat - akár nekidörzsölheted (legközelebb próbáld ki pl lovaglás közben, dőlj előre), de használhatja/használhatod az ujjaid, akár segédeszközt is (bár azt én annyira nem pártolom).


Ha bármi fáj, azonnal megálltok, és megpróbáljátok úgy, hogy ne fájjon. (Ha egyszerűen nem jön össze sok-sok alkalom alatt, úgy, hogy lassan, kellő előjáték és akár sikosító mellett sem, akkor doki). Ha nem hajlandó, mert számára csak a vadállat módi a "normális", akkor keress mást aki odafigyel rád, van még rengeteg olyan srác, akinek fontos a te élvezeted.


Hogy megnyugtasd a lelkét elmondhatod neki, hogy érzed, nincs baj a mérettel (mellesleg akkor a hüvelyed sem túl nagy...), a csiklóra koncentráljon, ha jót akar neked - de összességében nem észrevenni/nem foglalkozni vele 4 év alatt, hogy nem mentél el, hát, nem sok bizodalmam van a srácban.


"... érzelemkifejezés ..."

"szeeintem férfiak esetén ez egy nagyon idegen álláspont"

Megnyugtathatlak, ez tévedés, a zömünknek az. Persze nem mindegy, hogy kinek, és milyen szituációban adod oda magad (pl. egyéjszakás esetén nem érzelemkifejezés), de kapcsolatban annak kell lennie.


Szóval ne feszélyezd magad, engedd el magad szex közben, és igenis állj ki érte, hogy jó legyen neked, dolgozzatok rajta. Ha nem partner ebben, keress mást.

2022. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ha segíteni szeretnél a párodnak,végezz kegel-gyakorlatokat.

Ez egyfajta gát és hüvelyi izom erősítő gyakorlat,összehúzza az izmokat.

Mindkettötöknek jót teszel,hidd el

Nekem sincs hüvelyi orgazmusom,de amióta a gyakorlatot csinálom,kellemesebb érzés a szex,mindent intenzívebben érzek és a párom is úgy érzi mintha "szűkebb" lennénk.

Nincsen azzal sem semmibaj ha például te gyorsabban tágulsz vagy neki vékonyabb a farka,megkell találni a középutat és minden szuper.

2022. máj. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!