Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretne a pasim mindená...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne a pasim mindenáron szájba lőni? Nem akarja megérteni, hogy én nem szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
88%

Én párom sem szerette volna. Nem rá erőltettek, rá vezettem.

Először csak a kezébe mentem el, utána a hasára. Utána megkértem öt hogy csak az ujját tegye bele és picit kóstolja meg.

Következő lépcső, hogy majdnem a szájába durranok el, de mèg kiveszem. Láss csodát… a partnerem kérte, hogy ne vegyem ki a szájából.

azóta is csinálja 2 hetente.

Többet nem engedek neki.

2022. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
93%

Jó, a win95 is a kedvencem volt :)


#59-es, te pedig mázlista vagy! :)

2022. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
6%
Jól elbeszélgetsz magaddal? :D
2022. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
80%
62. Nem fogom ☺️ a kedvedért sem😇
2022. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
47%

Amikor azt írom, hogy törölték a hozzászólásokat, ami egy valós megállapítás, akkor az melyik pontban sérti az oldal szabályzatát?

Mellesleg mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításhoz.

Azért lett feltéve a kérdés, hogy megválaszolják.

Akkor is szánalmas az, hogy a nem tetsző hozzászólások törlésre kerülnek.

2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
47%
😛🔫🤤👌🤷‍♂️😎
2022. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
64%
🧠🤏
2022. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
66%

Még mindig nem hevertétek ki, hogy vannak olyan nők akik soha az életbe nem fogják engedni? Ez nem kortól és korszaktól függ, hanem beállítottságtól.

Van aki nem akar gyereket szülni. Van aki nem szereti a spenótot. Mindenki más. Keressen mindenki magához való párt.

2022. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
30%
És most csak azért hagyja ott a nőt, mert az nem engedi mert az nem akarja? Legalább engedje meg, hogy más a szájába engedje tölteni a pasija spermáját, legalább nem neki kell. De ez sem tetszik a nőnek, mert akkora a birtoklási vágya, hogy ha ő nem teszi meg a párjának, akkor más se tehesse meg vagy pedig menjen el végleg… ennyire szeretnek a nők szinglik lenni?
2022. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
23%

"Még mindig nem hevertétek ki, hogy vannak olyan nők akik soha az életbe nem fogják engedni?"


Nem volt rajta mit kiheverni.

Amit nem hevertünk ki: Ha a kérdező ízlésének/szokásainak nem megfelelő válasz érkezik, akkor azt törölteti.

Ezzel azt a látszatot keltve, hogy a közvélemény 100%-ban megegyezik az ő véleményével, arról nem is beszélve, hogy még saját magának is válaszolgat,pl: 54. hozzászólás, ebből az is kiderül kb mennyi hozzászólást töröltetett csak azért, mert nem tetszett neki.

2022. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!