Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj, ha fiúként az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha fiúként az ágyban nagyobbrészt alárendeltebb vagyok? 21/F

Figyelt kérdés

Nincsenek durva vágyaim, illetve tudok néha én is irányítani, ha arra van igénye a lánynak. Illetve az életben nem vagyok alárendelt, határozottabbnak szoktak leírni mások. Viszont ha pl felizgat egy adott nő, már akkor érzem hogy előjön belőlem az alárendelt énem automatikusan, és kicsit érzem, hogy ő felettem áll.


Az alárendeltségem az ágyban pedig leginkább abban nyilvánul meg, hogy szeretek bújni hozzá, azt érzem bármit megtennék neki amit kér, és szeretem ha kér is dolgokat.


Szerintetek ez baj, vagy ilyen az alaptermészetem a szexben?


2022. máj. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyáltalán nem gond nem mindenki szereti a domináns férfiakat.
2022. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel semmi gond nincs. A szex arról (is) szól, hogy kiéld a vágyaidat a partnereddel közösen. Ha neked az a vágyad, hogy alárendelt legyél és ebben a partnered is belemegy, akkor hajrá ;)
2022. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!