Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretné a csajom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretné a csajom mindenáron kinyalatni a punciját? Nem akarja megérteni, hogy én nem szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%

#18 "EGYENLŐ BÁNÁSMÓD" 😀

Tudod mi az egyenlő bánásmód? Amikor a férfi hagyja, hogy őt is seggbe dugják, amikor elvárja az asszonytól, hogy análozzon.

Ja, azt azért nem, ugye?

2022. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%

#20-as, hát látod nem akarja felfogni, hogy itt nem szimplán az orálról van szó :D

Magyar érettségi biztos nehezen ment át szövegértésből :D

2022. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
96%

Még azt mondja egyenlő bánásmód, beszarok.:D:D

Tehát: a nő orálozik, leszopja a párját, annyi a kérése csupán, hogy ne a szájába élvezzen. Ez szerinted egyenlő azzal, hogy a férfi alapjaiban elutasítja az egész orált és nem hajlandó kinyalni a párját. Micsoda szövegértés bszki.:D

Amúgy 21-nél a pont, ha análozni akarsz a csajoddal, ugye rendben van, ha ő is megkúr egy műbrokival? :) Hisz egyenlő bánásmód, ugyebár.

2022. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a kedves üzenetet kaptam a drága kérdezőtől:


“Amennyiben nő vagy: Kívánom, hogy hozzon össze a sors egy "Berényi András típusú nyámnyila öltönyös" fazonnal, aki szinte éppenhogy csak gyereknemzés céljából akar majd szexelni veled, azt is csak lekapcsolt lámpa mellett, takaró rajtatok, pizsama szintén rajtatok, szigorúan csak misszionáriusban és csak annyira érintitek egymást, amennyire feltétlenül szükséges.


Amennyiben férfi vagy: Kívánom, hogy hozzon össze a sors egy aluljáróban magát kínálgató igénytelen sörhasú "Lákátos Máriával", aki arra kényszerítene téged, hogy a "kívánatos puncijából" belehugyozzon a szádba és meg kelljen innod az egészet.”


Most őszintén, egy ilyen agyi szinten lévő embertől mit is várunk? Láthatóan nagyon fáj neki valami, ha ennyire kiakadt a szájbaélvezős témán, valószínűleg az ő spermáját sem akarják torokra venni, azért picsog itt, mint egy 3 éves kisgyerek. A valóságtól teljesen elrugaszkodott, hisz a másik kérdésben csupán annyiról volt szó, hogy nem akarja a kérdező, hogy a szájába élvezzenek, amikor meg egyet mer vele érteni valaki, akkor jön az üzenet, hogy kívánja hogy olyan pasid legyen, aki csak gyerekcsinálás céljából dug, azt is lekapcsolt lámpa mellett, pizsiben, misszionárius pózban.😂 Ez aztán a tökéletes párhuzam öcsém. A hugyos Máriáról már inkább nem is nyilatkozom.:D

2022. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

#24 Jézus Mária :D :D


Úgy látszik szegénynek nem az agyában van a vér :D

2022. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
96%
#24 Várj már, szerintem ilyen válaszok/üzenetek után erős túlzás azt állítani, hogy van egyáltalán agya..:DD
2022. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Akkor mondani #25*
2022. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy valaki nem hajlandó orális szexre az nem ugyan az, mint ha valaki hajlandó rá, csak nem akarja lenyelni a végterméket.

Én pl nőként imádom adni az orált, de nem vagyok hajlandó lenyelni, mert baromira ég és fáj tőle a hasam. Próbáltam, többször is,nem ment, ez van. Ettől függetlenül a páromat bármikor kifacsarom. Amit te csinálsz az viszont szőrszálhasogatás. Nem vagy hajlandó orális szexet adni arra hivatkozva, hogy a nők egy része nem nyeli le az ondót, ez nem érv. :D Gyűjtsd egy pohárba a cuccod és nyelés le. Ha megvan akkor szerintem rögtön átértékeled a nőnek adott orál szexet. Pláne, hogy azért ötöd annyi puncinedv megy a szádba ha nyalod a csuklóját, mint amit nőként kapunk.

2022. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarom védeni a kérdezőt, meg nyilván provokáció a kérdés, de nyalásnál is kapja a hölgy puncinedvét ami összehasonlítható szerintem egy szájbaélvezéssel. A végén a fontos ugyanaz, csak olyat várj el, amit te is megcsinálnál fordított esetben, illetve ne erőltessen egyik fél se olyat ami a másiknak nem élvezetes
2022. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%
#30 igen, csak erre az egy kommentre (29) reagáltál, a többire miért nem? :D
2022. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!