Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki foglalt? Hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki foglalt? Hol lehet szingli nőkkel találkozni?

Figyelt kérdés

A kisöcsémmel kiskorunkban elkezdtünk négylevelű lóheréket keresgélni.

Azóta már többet is találtunk.


Kijelenthetem, hogy több négylevelű lóherét találtam, mint amennyiszer szingli nővel találkoztam.

Ez remélem érzékelteti a helyzetet.


Egyszerűen sehol nem tudok ismerkedni. Szórakozóhelyeken, munkahelyen, klubokba, fórumokon stb de még az utcán is mindenütt csak foglalt nők vannak. Saját tapasztalatom és bukott próbálkozásaim százai alapján ki tudom jelenteni, hogy kb tízből kilenc nő foglalt. A többiek meg szimplán egyáltalán nem is nyitottak az ismerkedésre (ide beletartozhatnak a leszbikusok vagy aszexek is).


Ez egy kicsit paradox helyzet.

Mert szingli férfiakból kb Dunát lehetne fakasztani és saját magam is több tucattal találkozok rendszeresen, élőben is. De szingli nőkkel viszont szinte soha. Max szökőévente egyszer.


Miért van az, hogy nehezebb szingli nővel talalkozni mint négylevelű lóherével? Miért van nagyobb esély még arra is, hogy négylevelű lóherét találok minthogy szingli nőt?



#herbárium #négylevelű lóhere #Klavertje #Szingli nők #Mindenki foglalt
2022. máj. 21. 17:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Akkor állj át a másik oldalra.
2022. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Pedig jobb ha tudod hogy a nők sokall többen vannak.
2022. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egyébként még ötlevelűt (kettőt is!) is találtunk. Viccen kívül
2022. máj. 21. 17:48
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szingli nők is sokan, csak sokat kell kezdeményezni, ismerkedni.
2022. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

1.) Csak mert azt mondja, hogy foglalt, még nem biztos, hogy úgy is van.


2.) Attól, hogy foglalt, nem biztos, hogy nincs esélyed megszerezni

2022. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
8%
Maradj a lóherédnél.
2022. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Először is a Dunát nem fakasztani, hanem rekeszteni lehet a közmondás szerint. Másodszor pedig elég csőlátásos vagy, ugyanis rengeteg szingli nő létezik.

Harmadszor: a többszáz próbálkozást én nem hangoztatnám a helyedben. Kétségbeesésre és sorozatos sikertelenségre utal, amiknek nem lehetett mindig a másik fél az oka.


Ezzel a szöveggel kevesekkel tudod megsajnáltatni magad annyira, hogy bármilyen kapcsolatot létesítsenek veled.


Márpedig tudjuk, hogy ez volt a célod a kérdéssel, nem pedig az, hogy valamelyik segítőkész válaszoló, aki épp itt téblábol a "szexualitás" kategóriában, majd GPS koordinátákat küld át neked a szingli nők csoportosulásának földrajzilag pontos tartózkodási helyével.

2022. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"valamelyik segítőkész válaszoló, aki épp itt téblábol a "szexualitás" kategóriában, majd GPS koordinátákat küld át neked a szingli nők csoportosulásának földrajzilag pontos tartózkodási helyével."


Pedig ennek nagyon örülnék.

Tényleg kétségbe vagyok már esve. Sehogyan sem tudok elérni semmit sem. Néha úgy érzem, mintha egyes nők már eleve foglaltan születtek volna, annyira nem tudok senkit sem találni.

2022. máj. 21. 18:25
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
Ne nyivákoljál,hanem írd ki hogy nőt keresel,kor,méretek,lakhely megadásával.
2022. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9


Ezt csináltam az elmúlt 5 évben is.

Már meg sem adok semmit, mert mára már nulla elvárásaim vannak. Egyedül csak annak is ujjonganék ha találnék szingli heteroszexuális nőt. De még ezen vágyam is magasnak bizonyult.

2022. máj. 21. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!