Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki foglalt? Hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki foglalt? Hol lehet szingli nőkkel találkozni?

Figyelt kérdés

A kisöcsémmel kiskorunkban elkezdtünk négylevelű lóheréket keresgélni.

Azóta már többet is találtunk.


Kijelenthetem, hogy több négylevelű lóherét találtam, mint amennyiszer szingli nővel találkoztam.

Ez remélem érzékelteti a helyzetet.


Egyszerűen sehol nem tudok ismerkedni. Szórakozóhelyeken, munkahelyen, klubokba, fórumokon stb de még az utcán is mindenütt csak foglalt nők vannak. Saját tapasztalatom és bukott próbálkozásaim százai alapján ki tudom jelenteni, hogy kb tízből kilenc nő foglalt. A többiek meg szimplán egyáltalán nem is nyitottak az ismerkedésre (ide beletartozhatnak a leszbikusok vagy aszexek is).


Ez egy kicsit paradox helyzet.

Mert szingli férfiakból kb Dunát lehetne fakasztani és saját magam is több tucattal találkozok rendszeresen, élőben is. De szingli nőkkel viszont szinte soha. Max szökőévente egyszer.


Miért van az, hogy nehezebb szingli nővel talalkozni mint négylevelű lóherével? Miért van nagyobb esély még arra is, hogy négylevelű lóherét találok minthogy szingli nőt?



#herbárium #négylevelű lóhere #Klavertje #Szingli nők #Mindenki foglalt
2022. máj. 21. 17:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus a megoldás. Nem koordináták, azok ugyanis nem léteznek, már ami az egy helyre csoportosodott szingli nők búvóhelyét illeti. És nem, nem degradálóan értem és javaslom a pszichológust. Sokan nem találnak párt, és küzdenek a magánnyal. Ebben a helyzetben egy pszichológus tényleg tud segíteni, ellenben egy innen-onnan összeverődött "gyakoricsoporttal".
2022. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#11


A mai pszichológusok 10 ezer forintos órabérekben dolgoznak.

A tb-s (egyébként nincs is tb-m) pszichológusok pedig letudják annyiban, hogy felírnak valami benzodiazepint vagy antidepresszánst az első alkalommal és ennyiben le is tudva a 'kezelés'. Ezt tapasztalatból írom, mert a volt osztálytársam így lett gyógyszerfüggő.

2022. máj. 21. 18:36
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Többé-kevésbé igazad van. Léteznek azonban TB alapon ellátást nyújtó intézményekben is pszichológusok. A gyógyszereket a pszichiáterek írják fel. Pszichológus nem is teheti. És léteznek egyéb támogatott, és ingyenes terápiák is.

Érdekes, hogy interneted van, de TB-d nincs.

Ezek szerint se iskolába nem jársz, se bejelentett állásod nincsen, se fekete állásod, amiből annyit kereshetnél, hogy magadnak fizesd a TB-t (kb. havi 8000 Ft.)

Előbb az életedet kellene rendezni, csak azután szingli nőket kajtatni.

2022. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#13


Nem Magyarországon születtem, azért nincs. Jelenleg másik országban van biztosításom. Nem láttam értelmét megcsinálni a taj-számot és fölöslegesen fizetni a NAV-nak a semmire.


Egyébként van munkahelyem, dolgozok is. Félretenni is tudok és a munkámat sem utálom. Szóval más téren rendben van az életem szerencsére. De ez a párkapcsolatos dolog valahogy sosem jön össze...

2022. máj. 21. 18:49
 15/27 anonim ***** válasza:

Értem, akkor más miatt nincs TB-d, mint gondoltam.

Ettől függetlenül nem értem, miért panaszkodsz arra, amit nem is próbáltál, és helyette idegenektől várod a csodát. Nem ítélkezni akarok, vagy megsérteni téged, hanem nem értem az ide, ennek a kérdésnek a feltételéhez vezető logikádat.

Mint mondtam, Magyarországon is vannak terápiák, TB-támogatottak, és nem TB-támogatottak is olcsón. Vannak szociális alapon igénybe vehetőek is. Nem tudom, pl. magyar állampolgárságod van-e, illetve abban az országban, ahol biztosításod van, utánanéztél-e bármilyen lehetőségnek.

A kérdésedből csak az hangzik ki, hogy kétségbeesett vagy, magányos, és valami a kapcsolatteremtéseddel és/vagy-megtartásoddal nincs rendben.

És az, hogy beszűkülten látod a problémádat, nem vagy nyitott a segítségre, egyelőre.

2022. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#15


Jó lenne ha lenne segítség, de a pszichológus az nem közvetlenül oldja meg a problémát (volt, hogy kivettem anno ilyen online videós tanácsadásokat). Nem hobbit keresek, nem is munkahelyet váltabi akarok, semmi ilyesmi en nem kérem senkinek sem a segítségét. Életvezetési tanácsadások, sport vagy könyvolvasási tanácsadók sem érdekelnek. Mivel ezek nem segítenek semmit a fő problémán. Sokat olvasni, sportolni vagy hobbikat találni szép és jó (ezeket is mind csináltam/om) de ezektől nem oldódik meg semmi sem.

Nem pszichológusokkal akarok ismerkedni, hanen szingli nőkkel.

2022. máj. 21. 19:13
 17/27 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem láttál még közelről pszichológust.

ELLENTÉTE annak, amit leírtál. Amit leírtál, az csak egy coach, egy marketingturbózott kamu kis senki. Abból én sem kérnék.

2022. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#17


Ha elmegyek pszichológushoz akkor attól miben lesz más az, hogy nulla szingli nővel találkozom.

Vagy szerinted ha hétfőn bemegyek a pszichológushoz akkor keddre hirtelen mindenfelé majd szingli nőkkel fogok találkozni?

Mert valahogy nem nagyon értem az összefüggést a kettő között.

2022. máj. 21. 19:21
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

"Mert valahogy nem nagyon értem az összefüggést a kettő között."

Ezért nem fogsz se pszichológushoz menni, se szingli nőkkel találkozni, se érteni, hogy mi a fene baj van az életeddel. Csak tudni, hogy valami nincs rendben.

Sajnálom, hogy semmire sem vagy nyitott, csak az öledbe hulló nőkre lennél, akik mind téged akarnak.

Szívesen, hogy megpróbáltam segíteni.

2022. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#19


Nyitott vagyok mindenre. Kivéve amit már kipróbáltam és nem működött.


Ezt a "valami biztos nincs rendben az életedben" dolgot hallottam már. Csak az a gond, hogy nem igazán tűnik úgy, hogy komolyabb gond lenne. Szeretem a munkámat, egészségem rendben van, mostmár sikeresen kitörtem a szegénységből is és már megtakarításom is van, a családommal nincs rossz kapcsolatom, barátaim is vannak akikre számíthatok (ahogy ők is rám) stb. Szóval tényleg nem értem miért akarjak erővel elhitetni velem, hogy más téren nincs rendben az életen. Amikor annó pszichológussal beszélgettem, nem mondta ő sem, hogy hűde milyen komoly probléma lenne velem. Tehát nem kínzok állatokat vagy nem vagyok autista meg pszichopata sem vagy ilyesmik. Könnyen tudok vadidegen emberekkel is kommunikálni és ha állásinterjúra megyek, legtöbbször pozitív visszajelzéseket kapok. Nem esik nehezemre beszélgetni másokkal vagy megnyílni.


Szóval tényleg nem értem miért ne lenne rendben az életem.

Egyedül csak párkapcsolatom nincs, mivel szingli nőkkel kb sosem talalkozom, így komolyabb esélyem sincs erre.

Tehát valahogy először is találkoznom kellene szingli nőkkel. Ha ez nincs meg akkor teljesen fölösleges bármi másról is beszélni. Mert lehetnék akár maga a Nagy Ő, maga a megtestesült Adonisz is, de ha sosem találkozom egyszer sem szinglikkel akkor túl sok mindent nem tudnék csinálni úgy sem.

2022. máj. 21. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!