Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki foglalt? Hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki foglalt? Hol lehet szingli nőkkel találkozni?

Figyelt kérdés

A kisöcsémmel kiskorunkban elkezdtünk négylevelű lóheréket keresgélni.

Azóta már többet is találtunk.


Kijelenthetem, hogy több négylevelű lóherét találtam, mint amennyiszer szingli nővel találkoztam.

Ez remélem érzékelteti a helyzetet.


Egyszerűen sehol nem tudok ismerkedni. Szórakozóhelyeken, munkahelyen, klubokba, fórumokon stb de még az utcán is mindenütt csak foglalt nők vannak. Saját tapasztalatom és bukott próbálkozásaim százai alapján ki tudom jelenteni, hogy kb tízből kilenc nő foglalt. A többiek meg szimplán egyáltalán nem is nyitottak az ismerkedésre (ide beletartozhatnak a leszbikusok vagy aszexek is).


Ez egy kicsit paradox helyzet.

Mert szingli férfiakból kb Dunát lehetne fakasztani és saját magam is több tucattal találkozok rendszeresen, élőben is. De szingli nőkkel viszont szinte soha. Max szökőévente egyszer.


Miért van az, hogy nehezebb szingli nővel talalkozni mint négylevelű lóherével? Miért van nagyobb esély még arra is, hogy négylevelű lóherét találok minthogy szingli nőt?



#herbárium #négylevelű lóhere #Klavertje #Szingli nők #Mindenki foglalt
2022. máj. 21. 17:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy "hű, de nagy gond van" az életeddel, a személyiségedre meg még csak nem is utaltam. Azt mondtam, hogy VALAMI nincs rendben.

Objektíven nézve: nem létezik, hogy sosem találkozol olyan nőkkel, akiknek nincs párjuk, de szeretnének. Tehát szinglikkel.

Tényeket mindenki fel tud sorolni, de ezek csak részben tükrözik az illető személyiségét. Te te magad vagy, nem az, akid, és amid van.

2022. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"Objektíven nézve: nem létezik, hogy sosem találkozol olyan nőkkel, akiknek nincs párjuk, de szeretnének. Tehát szinglikkel."


Biztos ez?

2022. máj. 21. 19:50
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23


Végül is valóban igaz. De azt tegyük hozzá, hogy ahogyan a kérdésben is említettem ilyen kb szökőévente egyszer van. Lehet találkozom majd szingli nyitott heteroszexuális nővel, de ez mondjuk 2-3 év múlva lesz majd. De mit csináljak odáig?

Olvasgassak könyveket meg járjak origami klubokba? Tényleg ez az ami működni fog?

2022. máj. 21. 20:01
 25/27 anonim ***** válasza:
Van, aki nem csajmágnes/pasimágnes, mégis komoly értékekkel bír. Nem tudom megmondani, mit tegyél. Ebben az ügyben én is tanácstalan vagyok. De az biztos, hogy kár itt keresni a válaszokat.
2022. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25


Nekem sajnos pechem van valóban ilyen téren. Mert nem vagyok az a nagy partiarc típus, nem vonzanak az ilyen nagy kocsmázós bulikázások. Márpedig csak ott lehet eredményesen ismerkedni ahol eleve jól érzed magad. Ezt sokan elfelejtik.

Tehát ha én csak és kizárólag azért mennék diszkóba, mert ott majd ismerkedni akarok de emígy totál hidegen hagy az egész (csináltam ilyet is) az nem fog működni. Diszkóban az tud ismerkedni aki eleve jól is érzi ott magát. Szóval lejárhatok gyúrni vagy múzeumokba, parkba (alapvetően ezek vonzanak) de ott meg nem túl sok eséllyel tudok bárkivelnis eredményesen ismerkedni. Az ilyen tipikus ismerkedős helyeken, mint a koncertek vagy szórakozóhelyek meg nem különösebben érdekelnek, ha ilyen helyekre mennék annak tényleg csak az lenne az egyedüli oka mert ismerkedni szeretnék (ami mint írtam így nem működik).


Az viszont sajnos igaz, hogy ezen az oldalon se fog csoda történni. A legtöbben sajnos elég rosszindulatúak itt.

Sokszor esem a Pygmalion effektus (vagy annak inkább fordítottjának) áldozatául. Tehát csak annyit tudnak a kérdésem alapján, hogy nem sikerül párkapcsolatot találnom, így alapból automatikusan azt társítják hozzám, hogy "biztos nincs ezzel rendben valami" és onnan kezdve már rajtam mindent kizárólag csak ezen a szemüvegen keresztül fognak látni.

Kicsit olyan ez mint a jó meg a rossz tanuló esete. Ha új tanár jön és a korábbi régi tanár azt mondja neki, hogy "figyelj oda Pistikére, mert nagyon rossz gyerek. Míg Janika szorgalmas okos gyerek." Akkor az új tanár eleve így áll hozzájuk mielőtt bármit is tudna róluk. Ha kérdést tesz fel és Pistike integet akkor azt mondja "Pistike ne zavard az órát" míg ha Janika valami hülyeséget bemond arra is azt mondja "Okos meglátás, de most sajnos nem így van". Így ez lényegében önbeteljesítő jóslattá válik és Pistike az új tanár visszajelzései alapján valóban rossz tanulóvá válik, míg Janika jóvá (a csavar persze az, hogy a kettő tanuló közt semmi különbség nincs).

Ezen az oldalon alapvető emiatt bem működik semmi és kapok legtöbbször rosszindulatú válaszokat. Mert csupán annyit tudnak meg, hogy sikertelen férfi vagyok a nők terén, erről eszükbe jutnak valami iskolarobbantó incelek és onnan kezdve már csak így fognak hozzám állni. Írhatok bármit is, de abból mindig a legrosszabbat fogják kihozni. Még az m1 is kevésbé forgatja ki az ellenzéki politikusok beszédeit mint amennyire az itteni válaszolók engem.

Így lényegében mielőtt bárhogyan is megismert volna egyetlenegy nő is, a Pygmalion effektus miatt már elbuktam a szemükben a kezdetektől fogva.


Ezért nem működött a gyakori sem számomra.

2022. máj. 21. 20:23
 27/27 anonim ***** válasza:
Csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek!
2022. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!