Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt megélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt megélni a cuckold fantáziád? Milyen volt először? Mik mentek keresztül rajtad közben és utána? Hogy történt az eset? Megbántad, vagy sem? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mint tapasztalatlan cuckold-fantáziáló fiatal srác...

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, mert évek óta már semmi sem izgat ennyire, mint ez a cuckold témakör... nagyon izgat, ha elképzelem a barátnőm mással... de egyben nagyon félek, tartok tőle, ugyanis nagyon erős féltékenységet és fájdalmat is érzek, ha erre gondolok... annyira hogy remeg az egész testem tőle.


Ezért lennék tapasztalatokra nagyon kíváncsi! Előre is köszönöm!


23/F



2022. máj. 21. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez a legjobb az egészben a féltékenység remegés.Ha jó neki így akkor úgy is hozzád megy haza.Más pasi úgy sem engedné neki ezt.
2022. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt és izgalmas - igaz nem sima cuckoldban utazom hanem aktív részvevője is vagyok az eseményeknek :)
2022. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is voltam már résztvevő, igaz én a másik oldalról, azaz én keféltem a feleséget. A férjnek viszont nagy örömet okozott, hogy látja a párját élvezkedni és abszolút normálisan és határozottan kezelte.

Fenntartásokkal kezeltem az ilyet előtte, mert nem vagyok az alázós típus. Igazából én csak azt akarom, hogy mindenki érezze jól magát, anélkül hogy nekem valakit le kelljen dominálnom. Ez sikerült is, de ehhez kell minden féltől az a bizonyos hangulat.

2022. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Féltékenység, fájdalom, remegés - pontosan ilyen. Gyönyörű volt. Megalázva éreztem magam. Felizgulva. Teljesen alárendeltnek.
2022. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Fantáziálás nélkül éltem meg.
2022. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak néhány alkalommal volt szerencsém párokhoz csatlakozni de nagyon kellemes a szexnek ez a fajta plusz élvezete, főleg amikor a pár is csak egy kis extraként fogja fel és mindenki kielégülten távozik, vagyis én tőlük:)

F35

2023. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!