Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hétköznapokban egy visszahúz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétköznapokban egy visszahúzodo, félénk lány vagyok, viszont iszonyúan vágyom a vad szexre. Ti csalódottak lennétek ha ez pár randi után kiderulne?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal aki ilyen tipik jó fiú, és félek, hogy a vadulassal elijesztenem

2022. máj. 21. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszahúzódó ,nyugodt vagyok az életben,az ágyban viszont szeretek vadulni,szóval speciel engem nem ijesztenel el.
2022. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen partnerem, nem elriasztott inkább felvillanyozott :) Az alamuszi nyuszi nagyot ugrik típust majd' minden férfi szereti. Szóval nyugi, engedd el magad nyugodtan szex közben, add önmagad, hajrá!
2022. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb, sajnos a mostani párom pont az ellentéted, de neki meg a dominancája vonz.
2022. máj. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a legjobb, mert a férfi úgy érezheti, hogy az igazi arcod, vadságod csak neki mutatod meg, ráadásul a szexben. Tuti nyerő.
2022. máj. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod elijeszteni, kell egy csepp tűz a dolgokba, ügyes vagy:).
2022. máj. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok férfi örül az ilyennek, főleg, hogy fel is mered vállalni előtte. Nem fogod ezzel elijeszteni, sőt... :)
2022. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ijeszted el! Sőt, ha egy férfi megtudja, hogy egy lánynak ilyen vágyai vannak vele kapcsolatban, az hatalmas önbizalmat ad neki. Sok jó szexet kívánok nektek! :)
2022. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A jófiúk nem tudják keményen leápolni a csajokat. Az lesz férfias testű nagy hímtaggal, jó állóképességgel, aki sportosan él. Aki pedig ilyen, az jellemében is férfiassá válik.
2022. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lepne meg, volt már olyan csajom aki a hétköznapokban visszahúzódó az ágyban meg igazi domina volt.

Olyannal még nem találkoztam aki nagyon visszahúzódó volt és igényelte a "férfiállatot"

2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!