Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy a baratom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a baratom nem szexel velem, mert azt mondtam neki, hogy undorító szagot éreztem szex közben legutóbb?

Figyelt kérdés

Odabújt hozzám lefekvéskor, és mondta, hogy milyen szép volt a ma délutani szex, és tök boldog megint (mert mostanában kevesebb a szex és már kezdtünk aggódni). Én őszintén megmondtam neki, hogy én nem igazán élveztem, mert valami undorító szagot éreztem a péniszén (nagyon érzékeny az orrom).


Megsértődött, mert hogy ő közvetlenül előtte tusolt, mindig figyel az ilyesmire, ráadásul mivel a számba ment el, ő is érezte volna, de állítólag nem tudja, miről beszélek.. Utána sírva szagolgatta magát, de semmi..


Most megkért, hogy 3 hétig ne is álmodjak róla, hogy lefekszik velem, és időpontot kér laborba, hogy kivizsgáltassa magát. Persze alig szól hozzám azóta is.



2022. máj. 24. 07:54
A kérdező szavazást indított:
jogos, bunkó vagy
Túlreagálja
Egyéb
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Keres mást 3 hétig
2022. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

egy részről jogos.

más részről, ha valamit érzel rajta, minek engeded, hogy a szádba csinálja!?


mond hogy nincs oboa, szex lehet amíg nem derül ki mki van ennyi.

amúgy ő is kicsit túltolja hogy 3 hétig semmi, meg sír?! olyan mintha hisztis nő lenne nem is férfi...

2022. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Isteni szerencse hogy egy párkapcsolatban csak két ember van és így nem lehet többször feltenni a kérdést (na jó, szeretővel még el lehet játszani kicsit átirva).


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Sírva szagolgatta magát, b+. Inkább mosakodjon rendesen.
2022. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Sok ember mondja azt, hogy mosdik rendesen.

Csak hogy az esetek többségében nem elég, és nem mindegy mivel!

A szagok nem azt jelzik, hogy megizzadtál, bepállott, hanem azt, hogy a testnedvek elkezdtek bomlani, ami nem órák kérdése. Ezt ugye érted.

Én a talpamat/lábfejemet, a hónaljamat, a fenekemet és a kukimat napjában 2x megmosom, és azt is kétszer teszem nagy gondossággal! (kétszer szappanozom, és nem csak "megsimizem", hanem tényleg alaposan megcsutakolom).

A tusfürdők meg a szappanok egy része arra jó, hogy a koszt lemosd magadról, de nem fertőtlenít, nem tisztít meg rendesen a testnedvektől, szóval az sem mindegy mit használ.

2022. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most az a kérdés hogy megváltozik e az emberek véleménye a kérdésben szereplő neme által? 🤔


Mindenféle képpen bunkóság

2022. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak úgy elmondanám bunkókám, hogy a nőknek könnyű fertőzést összeszedni, ráadásul tőled is elkaphatott valamit.

A pasik sokszor tünetmentesek.


Jó lenne, ha úgy viselkednél mint egy felnőtt férfi, és nem úgy mint egy i.dióta kamaszfiú.

2022. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más stílusban nem tudtad volna közölni? És nem később, hanem közvetlenül utána? Te is érzed ezt a szagot? Például. Nem kellett volna mondani, hogy undorító.
2022. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!