Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá tudok-e edzeni valahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá tudok-e edzeni valahogy a nyelvemre, hogy gyorsabban, nagyobb intenzitással tudjak nyalni?

Figyelt kérdés
F
2022. máj. 24. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert
2022. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezen én is gondolkodtam de én úgy tapasztaltam, hogy ha minél többet nyalok annál jobban megy és több ideig.


Pl amikor megint elkezdtem szexuális kapcsolatban lenni és gyakran volt orál akkor az első alkalommal pl másnap kurvára fájt a nyelvem alatti rész. Azóta meg egy intenzívebb nyalás után ez már nincs így.

2022. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eszel is, ne a sebességre hanem a kitartásra dolgozz rá. A tempó az minden nőnél más, de jó sokáig szeretik élvezni, az biztos.
2022. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!