Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubba érdemes elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubba érdemes elmenni szűzként ,hogy oldja a gátlásokat?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, 26 éves leszek és szűz, próbálkozok, sok lány utasított vissza, átnéznek rajtam a nők. Mondjuk nem vagyok egy szépség, így érthető.


Elmennék, beszéltem egy hellyel és olyan és van, van aki elmegy és nézi, meg akár be is szállhat ,ha beveszik.


Hogy segíteni, nekem gátlást oldani 18-23 év közt még nyugodtan próbálkoztam, most már annyi gátlás, meg elutasítás miatti gátlás alakult ki bennem, hogy már alig merek próbálkozni. Már szinte havi 1-2 próbálkozás van, de tudom bukás.


Nyilván, nem itt akarom elveszteni a szüzességem, de gátlás oldóként ,hogyan hatna, megnézném más ,hogy szeretkezik.



2022. máj. 28. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nemhogy oldaná, de még több gátlásod lenne. Ha alapból is gátlásos vagy elkezdenéd nézni más pasiknak mekkora van, milyen jó nőket tudnak dgni, aztán még nagyobb kopp lenne, ha te is kedvet kapsz és elutasít ott is az adott nő valami miatt. Persze ez csak az én véleményem, de egy kicsit elkeseredett szűznek nem hinném, hogy ez a legjobb hely gátlásokat oldani.
2022. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudok bicajozni, jó ötlet lenne elmenni downhillezni?


Na ez kb olyan.


Próbálgassad a csajozást, jó idő van, menjél emberek közé. És az hogy az első megszólított nő nem akar a nyakadba ugrani teljesen normális, majd ráakadsz egy neked valóra.

2022. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy annyira jó ötlet. Ha nem tudsz csajozni akkor egy klubban sem fog senki kérvényt benyújtani neked na gyere már. Csak még rosszabbul fogod magad érezni ha ott sem jön össze semmi. Ha egy alap szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor talán (szimpátia esetén) be tudsz szállni (sokadiknak) többesekbe. Klubba szóló pasiként akkor érdemes menni ha szereted a többeseket, gangbangeket és/vagy tudsz csajozni. Na akkor nagyon jól fogod érezni magad, amúgy nem igazán.
2022. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy buliban leszel egy tucatnyi tapasztalt férfival, akik mind dugni akarnak és lesz ott mondjuk 4 nem túl szép nő a párjukkal, akik még válogathatnak is, hogy kit vesznek be, az nem tesz majd jót az önbecsülésednek. Nem is a többi pasi mérete az, ami zavarni fog, hanem hogy egy olyan helyen leszel, ahol igazán a nőknek kedveznek, a nők, párok azonnal döntenek ki szállhat be, a többi meg ha szerencsés, akkor recskázhat a látványra. Nem te leszel a középpontban, nem a te igényeid, senki nem lesz tekintettel arra, hogy szűz vagy. Ha nem úgy lesz merevedésed, nem úgy dugsz, nem úgy élvezel, ahogy elvárják tőled, akkor elküldenek, jöhet a következő pasi a gangbangbe.


Neked az kell, hogy csak rád figyelve bevezessenek a szexbe. Ezt egy hozzáértő, türelmes örömlány tudná megtenni.


Swinger klubban nem éppen a fiatal korosztály szórakozik, ha be is vesznek egy hármasba vagy gangbangbe, akkor is jó eséllyel egy ötvenes, többször szült nőt fogsz gyömöszölni, szájszaggal, löttyedt seggel, a pocakos férje meg ott liheg majd a farkát verve.


Örömlányoknál legalább kiválaszthatod azt, aki neked tetszik, fiatalt, barátnő feelinget kérhetsz stb. Nyilván ez is a mű szituáció, de legalább kapsz valami szolgáltatást a pénzedért.

2022. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem, én csak megnézném ,hát ha ad ez egy löketet, de ezek alapján inkább nem megyek.


Örömlányt nem akarok, lelkis vagyok, tönkre vágna szerintem.

2022. máj. 28. 12:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon hülye ötlet.

Előttem válaszolók kifejtették, hogy miért

Ha lenne egy nő, aki szívesen, ingyen azt mondaná, hogy lefekszik veled, milyen feltételek mellett mennél bele?

2022. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

#4 a városi legendákkal ellentétben a klubokba mindenféle korosztály jár. A 20-asoktól a 60-asig, csinos, helyes emberektől a nem túl helyesig, kb. mint egy strandon.

A hozzászólásod többi része igaz, nem a pasi öröméért vannak ott a párok, hanem azért hogy jól érezzék magukat. Ha valaki nem teljesít, töketlenkedik azzal zárják a dolgot - lesz helyette jelentkező úgyis.

2022. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


4-es vagyok, sajnos ahogy a nudista strandokon is, a szép, fiatal nő a ritka swingerben is. Nem kétlem, hogy járnak oda huszonévesek is, csak hát az arányokat kellene nézni. Jellemzően érettebb párok szórakozása a swinger. Szóló pasis estéken rengeteg az egyedülálló faszi, ott labdába nem rúg, aki nem kiemelkedő.


Nekem sok párral volt kapcsolatom hazibarát szerepkörben, kevés kivétellel mind idősebb volt. De legalább nem lihegett ott másik három egyedülálló pasi az ágyon. Nekem semmi kifogásom az idősebb, érett hölgyek ellen, de akkor a férjével és velem hármasban, nem klubban akarok vele lenni, nem fogok az ajtóban sorban állni érte. Döntsék el szexpartnerkeresőn képváltás és levelezés alapján, hogy kellek-e nekik, ismerkedjünk meg és hozzuk össze a találkozót. A kósza esélyért, hogy talán megismerkedek egy ötvenes párral és hatodikként bevesznek, nem megyek klubba.


A kérdezőnek mégis tudnám javasolni az örömlányos megoldást. Ha lelkis, akkor az első partnere mindenképp komoly hatással lesz rá. Akár az utcán megismert lány is, akit egy éjszaka után sose lát többé.

Ilyen alapon az örömlány se rosszabb megoldás.


Meggyőződésem, hogy a kérdezőnek ismerkedést kellene tanulnia, nem pedig a szexet. A szexben azért annyira nincsenek nagy variációk, ha odáig eljut, akkor az már menni fog. Csak odáig el kellene jutni, ehhez pedig nőkkel kellene ismerkedni. Fogalmam sincs milyen közegben mozog a kérdező, de gimi majd egyetem alatt azért össze szokott jönni legalább egy baráti kör, akik tudnak neki ajánlani valami csajt, aki szintén szingli, akivel összeillenének.

2022. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
" megnézném más ,hogy szeretkezik." Jo dolog is a kukkolás!!!
2022. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#8 attól függ melyik klubba mész és mikor.

Ami meg a netet illeti... sok pár azért jön klubba mert a neten további játékosokat keresni egy szélmalomharc. 100 bejövő levélből 99 kamus, képkunyeráló, vagy szimplán idióta, egy amelyik talán (bár lehet 1:200 az arány). Egy klubban meg face to face ott vannak a potenciális jelöltek, 100% kamumentes.

S nem csak gangbang van minden klubban, ott is megtehetik hogy elvonulnak valamelyik zárhatóba csak 3-asra.

2022. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!