Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubba érdemes elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubba érdemes elmenni szűzként ,hogy oldja a gátlásokat?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, 26 éves leszek és szűz, próbálkozok, sok lány utasított vissza, átnéznek rajtam a nők. Mondjuk nem vagyok egy szépség, így érthető.


Elmennék, beszéltem egy hellyel és olyan és van, van aki elmegy és nézi, meg akár be is szállhat ,ha beveszik.


Hogy segíteni, nekem gátlást oldani 18-23 év közt még nyugodtan próbálkoztam, most már annyi gátlás, meg elutasítás miatti gátlás alakult ki bennem, hogy már alig merek próbálkozni. Már szinte havi 1-2 próbálkozás van, de tudom bukás.


Nyilván, nem itt akarom elveszteni a szüzességem, de gátlás oldóként ,hogyan hatna, megnézném más ,hogy szeretkezik.



2022. máj. 28. 11:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen. Ha szeretnek elkezdeni biciklkzni, biztos eloszor a Touron kezdenek
2022. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Úgy nincs baráti társaságom, nőknek nem jöttem még be. Az utcán is próbálkoztam, meg sok helyen ismerkedni, vonaton például. Az addig megy ,hogy elbeszélgetek velük, bókolok, és utána megkérdezem őket, lenne-e kedvük randizni, mindig nemet kaptam.


Külsőre átlagos vagyok.


Tehát nagyon, nem értem.

2022. máj. 28. 14:14
 13/20 anonim ***** válasza:
jók a válaszok, köszi
2022. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2022. máj. 28. 14:18
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#10


8-as vagyok, ízlések és pofonok nekem vidéken (megyeszélhely) a netes ismerkedés jött be. Biztos rengeteg idióta, kamu, magát párnak hazudó szóló pasi, képgyűjtögető, de nekem 10 párral és 2 szigli nővel sikerült összejönni. 2-3 kivételével jóval idősebbek és kevésbé vonzóak voltak, mint én. Szóval kompromisszumokat kell kötni a kötetlen szexért. És én gondolom a száz jelentkező közül voltam a szerencsés, akit vonzónak találtak. A swinger klubban is kompromisszumot kell kötni, mert ott azonnal dönt egy pár, hogy a jelenlévő húsz szóló pasiból kit vesz be harmadiknak. Egy jó pasinak bele kell mennie abba, hogy idősebb, kevésbé vonzó párhoz bevágódik.


Nem hiszem, hogy a kérdezőnek bejönne egy swinger klubos versenyhelyzet. Neki 1:1 felállás kellene, ahol nincs visszautasításra esély se. Ez pedig a prostizással valósítható meg.

2022. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 ha tudsz csajozni akkor a neten is találsz. S jól látod ha összejött a randi akkor a 100-ból az egy voltál. Próbáltuk anno a netről 3. játékost keresni, katasztróóóóóóóóófa volt a helyzet - két hét után feladtuk.

Ahogy párokból, szóló nőkből úgy pasikból is van szórás a klubban. Van 50-es aputest, meg van 30-as sármos, jó kiállású pasi is aki kb. bárhonnan azonnal tudna nőt felcsípni (nem azért megy klubba mert máshol nem tudna csajozni).

2022. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

15- nek adok igazat

A swinger nem csupa topmodell csaj es fitnesses Brad Pitt, akik barkit bevesznek vagy hagyjak h nezd oket. Es semmi garancia nincs ra h Teged valaszt egy par mert lehet pl h egy tapasztaltabbnak tuno, hozzajuk kisugarzasban jobban passzolo sracra esik a valasztasuk. Es az akkor ott nagyon szarul esne… Es szerintem amugy sem egy idosebb vagy kevesbe vonzo par lenne, akire a kerdezo vagyik, plane h kevesebb a tapasztalata.


En is egy kedves , helyes de profi lanyt keresnek a rosszlanyokon, aki egyeni tempoban bevezeti a szexbe. Egyaltalan nem gaz ill. h elleshet tole ezt-azt.

2022. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17


15 vagyok. Igen, a profi, de türelmes, nem felgma, barátnő feelinges örömlány lenne a kérdezőnek való. De nem hiszem, hogy a szex részében kellene neki tanulnia, mert azt egy kis túlzással szellemi fogyatékos is megtanulja pár alkalom alatt.

Ami a kérdezőnek nem megy az a csajozás, ismerkedés, kommunikáció a nőkkel, hódítás, tehát pont a szex előtti rész. Ez az első lépcső, amit el kellene sajátítani. Hogy a nők ne valami félelmetes, megközelíthetetlen, megszólíthatatlan, csak visszautasítást közlő lények legyenek számára. Szóval női barátokat kellene szerezni, kellett volna szerezni, mert ezzel tudja megszokni a velük való kötetlen, tét nélküli kommunikációt, belsőséges, bizalmi kapcsolatot, intimitást kialakítani velük.


Ahonnan aztán át lehetne evezni a szex területére, persze ez az átvezetés is lehet kínos, ott se árt a gyakorlat, kis gátlástalanság, olyan értelemben, hogy a harmadik randin, ha már minden sütit kipróbáltak a cukrászdában, akkor a csajt felhívni magához és kezébe adni a farkát. Ehhez fel kell tudni ismerni, ha megvan köztük a szikra, a szimpátia, kémia.

A nők ugyanis ritkán kezdeményeznek a nekik tetsző férfiaknál. Ahhoz nagyon készen kell lenniük, hogy odalépjenek és megmondják a pasinak, hogy figyelj, kellesz, nem veszed észre, hogy tetszel. Küldik a jeleket, addig még rendben van, de leginkább passzívak maradnak, elvárják, hogy a férfiban legyen annyi vér, hogy észreveszi, hogy a nő szemez vele.

2022. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Irtam privatot
2022. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, semmikép. Járok rendszeresen swingerbe. Lehet nézelődni, érdeklődni de nem szeressük kukkoló vagy önkielégítőket. Sok nő jön el kiváncsiságból nézelődni mert nekik ingyen van és felöltözve járkálnak ott. Férfiak meg benéznek egy szobába ahol megy a téma és verik...
2022. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!