Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha vége lesz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha vége lesz egy kapcsolatodnak akkor mennyi idő után kezd el hiányozni a szex? Ilyenkor belemész kalandba?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tudsz meglenni szex nélkül?
2022. máj. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy volt-e csalódás, volt-e előtte nagy szerelem, stb. Ha volt nagy csalódás, törés, vagy szerelem, akkor persze lassabban, ha nem volt, akkor hamar.
2022. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen ért már nagy csalódás, majd később válaszolok a levelekre, most egy rövid időre el kell mennem.
2022. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy alkalmikkal próbáltam túltenni magam, volt, hogy több mint fél évig nem volt semmi és nem is hiányzott.
2022. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mentem bele kalandokba,egy idő után hiányzott nem is annyira a szex ,hanem a törődés egy társ akivel megoszthatom a gondjaimat,örömeimet.Testi részét társ nélkül is megoldottam saját magamnak.
2022. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék érzelmek nélkül kalandokba belemenni. Bár akihez baráti érzelem fűz és bejön a pasi, úgy elképzelem, hogy lehetne valami.
2022. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ami totálisan egyénfüggő! Nem önmagában a szex hiányzik a nőknek, hanem szex egy vonzó Férfivel! Aki előtte is kalandozott, affin volt rá az fog két pasi között kalandozni. Aki előtte is a komoly kapcsolatokat preferálta az meg szakítás után sem fog alkalmizni (kivétel csak erősíti a szabályt).

Értsd: nem ettől függ, hanem a személyiségtől.

2022. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!