Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon meleg a fodrász férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg a fodrász férfi vagy nem? 22/N

Figyelt kérdés

Az a hír járja róla, hogy meleg , ugyanakkor sose volt még férfi párja, bár nőiről se tudni. Bár elég lányos a viselkedése, ugyanakkor külsőre férfias.

Tegnap voltam nála és megdícsért, hogy csinos vagyok. Meg kérdezte, hogy buliba hajtanak-e rám a pasik, mondom nem igazán. Erre azt reagálta,hogy nem hiszi ő azt el, mutatós, csinos lány vagyok. Volt, hogy mondta,hogy én smink nélkül is szép vagyok.. vajon meleg lehet és így álcázza? Olyan furcsa. (NEM akarok tőle semmit, szóval nem próbálkozok be nála) csak kíváncsi vagyok, hogy mi miatt lehet ez a pletyka róla.



2022. máj. 29. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pletykák azért vannak mert valaki kitalálja meg néhányan terjesztik. Ennek lehet akár az is a forrása, hogy egy csaj rá akart mászni, ö meg elhajtotta, aztán jött a csaj bosszuja. Ki tudja?
2022. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
A kézfogàsàból minden kiderül.
2022. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

1, Nem hót mindegy az?;

2, Rád fókuszált, felőled érdeklődött, akkor nem valószínű...

2022. máj. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele kezetfogni. Nő vagyok.
2022. máj. 29. 07:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csonkapicinek sincs párja, csak szólok.
2022. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézfogásból kiderül???
2022. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász meg amúgy is szokta dícsérni a vendégeket, neki is érdeke hogy sokáig oda járj.
2022. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Mozdulj rá szexuálisan,aztán kiderül.
2022. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában a női fodrászok elég ferde hajlamúak több olyat ismerek
2022. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!