Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki házasságig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki házasságig csak kézzel csinálja a fiúknak?

Figyelt kérdés
Max szájjal, de berakni nem engedi sehova se?

2022. jún. 4. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Van. Nem is kevés. A fehérmájú lányok szoktak ilyenek lenni. 😀
2022. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Sehova sem? Az kizárt.
2022. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A lányok azt hiszik hogy a punci nagy fegyver, pedig a házasság az igazi hatalom. Házassagra meg nem lép akárkivel a pasi. Ostoba hülye aki puncival akar bárkit is sakkban tartani!
2022. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Valamelyik extrém valláskárosultnál biztos előfordulhat ilyesmi, igaz azok szerintem még kézzel sem verik ki.

Egyébként nem értem miért keresel ilyen nőt??? Most akkor szélsőséges áhítatot akarsz vagy szexet? Döntsd el, utóbbinál meg már miért ne dugjon is az ember :)

2022. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Én házasságig csak csókolóztam. Nem is vagyok vallásos. Xd. Nem mindenki fekszik össze minden jöttmenttel...
2022. jún. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
#5 a vőlegényed akit x. éve ismertél és lagzit terveztetek azért nem egy jöttment 😂
2022. jún. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2022. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen lány, járnék vele.
2023. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!