Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jutok el a csúcsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok el a csúcsra a párommal?

Figyelt kérdés
Élvezem a szexet tök jó érzés de az orgazmusnak még csak a közelében sem járok soha. Pedig nagyon odaadó, figyelmes a párom. Csináltuk sok féle pózban, irányítottam én is de mégis semmi. Saját magamnak csiklóval akár fél perc alatt, de vele ez se megy. 1 éve vagyunk együtt és már nagyon szeretném ha működne a szex. (Ő az első nekem.) Velem van a baj? Mit tegyek?

2022. jún. 6. 10:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

Még csiklóorgazmus sem megy? Két opció van


1) vagy neked vannak súlyos mentálhigiéniás problémáit, vagy

2) a pasid rettentő ügyetlen

(Egyik sem zárja ki a másikat)


Bocsi de ezt a neten senki nem tudja neked megoldani. Érdemes szakemberhez menni.

2022. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Igyál! A pia segíteni tud ilyenben! Ne csak egy pohárral, hanem zsibbadásig, és úgy dugjon! Minden külső tényezőt el fogsz felejteni, csak èlvezd ahogy dug!!

21L

2022. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 laszlo racz ***** válasza:
0%
ezt nemhiszem el ha jo kinyal nem tudsz elvezni
2022. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Irányítsd mi a jó érzésre.

Alaposan nyaljon ki, akkor menni fog.

El kell engedd magad. Ha folyton feszengesz az nem csak most de a jövőben is gátolni fog a szexuális életedben.

Ahhoz kell némi szerencse hogy mindenhogy el tudja érni egy nő az orgazmust, de azzal semmi baj nincs ha csak egy féle módon megy neki. Engedd el magad és add jelét annak ami jó. Gondolat olvasás senkinek se megy a földön. Ha odaadó már ettől megtalálja mi a jó. Ha folyamatosan arra figyelsz körülötted mi van, akkor nem tudod magad elengedni.

Esetleg szex közben nyúlj magadhoz, akkor látni fogja a pasid is mit kell tennie, ha beszélni nem mertek róla.


Ha előtte maszturbáltál már akkor tudod mi a jó, kérd tőle is ezt.

2022. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

12.


21 éves létedre ez eléggé gyerekes hozzászólás..

Ne buzditsunk már senkit pialasra, amikor az ország felé alkoholista..

Anélkül is lehet szexelni. :)

2022. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

15

Senki nem írta, hogy legyen alkoholista. Az ivás segíthet leküzdeni a problémáját, ez tapasztalat. A komment tehát releváns és megoldás lehet. Te tudsz valamit a kötekedésen kívül?

2022. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Releváns? Ne rugaszkodjunk el ennyire a talajtól.

Az alkohol NEM megoldás. Nem mindenki szeret/tud inni.


A releváns az lenne a beszélgetésben, ha hozzá tudtál volna szólni, esetleg úgy, hogy segíts a kérdezőnek.


- ellazulás

- esetleg egy nyugtató tea

- több előjáték

- kellemes, halk zene


A csikló és a vaginális orgazmus sem megy?

2022. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek kirándulni,pl budai hegyekbe ha pestiek vagytok. A hármashatárhegy a jánoshegy adyliget tele van kis tisztásokkal ahol lehet adni az erotikának. Nekem egy exem is ilyen volt és otthon az istenért se élvezett el aztán egy kiránduláson nekitoltam egy fának és hátulrol megraktam rendesen. Onnantol nem volt ilyen gond csak az kellett hogy ne otthon visszafogottan legyen dugva és ennyi
2022. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, te hogy csinálod, próbálja utánozni. Normál szexben a nők nem mennek el.
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%

19.


Az gáz ha nálad a normál szexben a másik fél nem élvez el...

2022. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!