Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jutok el a csúcsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok el a csúcsra a párommal?

Figyelt kérdés
Élvezem a szexet tök jó érzés de az orgazmusnak még csak a közelében sem járok soha. Pedig nagyon odaadó, figyelmes a párom. Csináltuk sok féle pózban, irányítottam én is de mégis semmi. Saját magamnak csiklóval akár fél perc alatt, de vele ez se megy. 1 éve vagyunk együtt és már nagyon szeretném ha működne a szex. (Ő az első nekem.) Velem van a baj? Mit tegyek?

2022. jún. 6. 10:27
1 2 3
 21/23 Á.Zoli ***** válasza:

Sok embernél ez nagyon bizalmi dolog. Megfelelési kényszer az orgazmusra. Nem szabad rágörcsölni, pláne, ne játszd meg!

Csináljátok, több ideig. Ha a partnered elélvez, várjatok még újra kész lesz és kezdjétek újra, ameddig jólesik.

Lehet, hogy fél év is kell neked, mire el tudsz annyira lazulni, hogy merd gátlások nélkül élvezni.

Nagyon sok embernek kell idő, hogy ez a bizalom a párjával beálljon. Aztán nem lesz gond! 🤞😉👍

2022. jún. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem a megfelelő emberrel vagy. Lehet itt rózsaszín kaftánba bújtatni a tényeket, hogy mindent megtesz, és márpedig ő a megfelelő partner, de ez csak önámítás. Ha egy férfivel többszöri alkalommal sem vagy képes elélvezni, akkor ott nem te görcsölsz rá, hanem egyszerűen nincs meg a kellő kémia. Ez nem a te vagy a férfi hibája. Nem illetek össze szexuálisan.

Azért elég hihetetlen lenne számomra, ha a nőt végigcsókoltam nyaktól lefelé, végigsimítottam a combját, az összes erogén zónát, már szó szerint tocsog odalent, erre én elkezdem a csiklóját körkörösen izgatni a nyelvemmel, és közben az ujjaimmal beléhatolok, de még így sem élvez el. Nincs meg a kellő vonzalom.

Ne ámítsd magad.

2022. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
22. Ilyen nagy hülyeséget még nem olvastam. Sok nő orgazmusra sem képes, partner nélkül sem. :)
2022. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!